» »

WinFast TV2000XP Deluxe...problem z zvokom

WinFast TV2000XP Deluxe...problem z zvokom

frenk ::

Pri tem tunerju imam problem z zvokom pri večini kanalov...če finetunam in izboljšam zvok se na račun tega poslabša slika...tuner je povezan na kabelsko TV s pozlačenim kablom in glede na to da 20 let stara televizija dela BP se mi zdi čudno da nov tuner dela slabše...je mogoče kdo imel podobne probleme?:\

p.s.: naštimano imam na pal B
  • spremenil: frenk ()

All ::

Izberi pravilno državo in standard

slovenija PAL B

če ni slovenije na spisku pol nemčija, italija

frenk ::

to imam izbrano...probal sem avstrijo in češko...slovenije nažalost ni na spisku


radio mi dela BP...no ja vsaj tisti kanali ki jih najde:D

frenk ::




...to je najboljša kvaliteta, ki jo dobim ven iz tega ušivega tunerja...any ideas?:\

frenk ::




...to pa dobim vn iz televizje(slikano s fotoaparatom...torej še slabša kvaliteta):)

frenk ::

mogoče kdo ve kako bi se prepričal da je s tunerjem vse vredu oz. obratno...ker če je s tunerjem vse vredu bom mogu s kabelsko nekj nardit:\

Scorpia ::

Tut jaz mam ta tv-tuner. Pri meni dela kar vredu, pri nakaterih programih so slike vredu nekje bolj slabo. Po moje na kabelski maš bolj švoh signal. Tv tuner na rač., nima nobenega ojačevalca signala, medtem ko ga tv ima(posebej starejši). Jaz ti priporočam da si vmes video priklopiš, men je ful pomagal. Če pa gledaš prek videa, da na njemu izbiraš program, dela super. Pa tut drug tv-tuner( ne spomnim se kera firma), pa so bile iste težave.

frenk ::

sem prklopu navideo pa ni nobene razlike...a mi kdo v kranju lahko posod tv tuner da probam če je problem v signalu, ker nočem dajat dela serviserjem za brezveze...ker tazgale tunerja pa je ne rabm:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uspele slike (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
33141495 (16618) Longinus
»

Poceni fitness oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812514 (8502) Heisenberg
»

A smo al nismo ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
636734 (4724) iskra
»

4.7.2004 RS street race SLOVENJ GRADEC

Oddelek: Loža
154119 (3785) zile
»

Oživljanje diska

Oddelek: Strojna oprema
181903 (1593) frenk

Več podobnih tem