» »

zvočna na MB

zvočna na MB

Nemelk ::

a je to OK, al NI??? pr novejših ploščah se da to kej sklopit?
Sam za tiste ki majo kej povedat!8-)
Nemelk ™

Huey P ::

Zvočna kartiva na matični plošči ni tako hudo, Pravzaprav imajo skoraj vse današnje plošče intergrirano zvočno na plati. To niti ni tak slabo kot zgleda. Če bi bila intergrirana grafična na plti to pa je že kriza... Sweveda se da izklopit. Večina današnjih plat ima intergrirano zvočno AC´97. Iz izkušenj ti lahko povem, da je to slaba zvočna. Sicer za prvo silo je. Če dobiš računalnik pa še nimaš zvočne je to prava rešitev... Če boš poslušal MP3ke na majhnih računalniških zvočnikih (tiste, ki jih prodajajo v vsaki štacuni in na njih piše z velikimi črkami 200 Wattov) potem ne rabiš boljše zvočne kartice. Če pa misliš gledati DVD, DivX in druge filme, ter uživati v EAXu, Direct Sound in druge zadeve, pa ti priporočam zvočno kartico Hercules Game Theatre XP (36.000) ali malo cenejšo Maxi Sound Fortrissimo (9.000). Oboje prodajajo pri Mlacomu!

..::DOOM III: The Legacy::..

Mr.B ::

Za prvo silo je zvook.Probaj dobiti tako , ploščo ki ima kaj podobnega creativu , ponavadi dajejo kakšnega creative 128 PCI , ti ga ne serjejo.
Sem pa imel težave , z igricami , ko je zvok zaostajal , ter podobno , za katerega je bila kriva onboard ZK.

Ko boš imel denar si nabavi kakšnega Live value ali podobno , katerih cena je okoli 16.000 sit . Jaz imam Value od takrat , ko so prvič prišli ven , in mi dela povsod BP.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Nemelk ::

sej, jst sm proti tem onboard karticam!
sm za:
ASUS A7V SOCKET A KT133 38900 46291 in
CREATIVE LIVE PLAYER 5.1 OEM 18500 22015
verjetno pr mlacomu;)
Nemelk ™

Huey P ::

Nemelk;

Ta test tiste zvočne, ki ti jo priporočam pa pojdi sem!!! Pa boš videl kako je ta dobra proti Live! glede na ceno/kakovost zvoka...


..::DOOM III: The Legacy::..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero zvočno kartico ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7712107 (7966) Janac
»

Miti o zvoku pri PC-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5613306 (11475) Nummy
»

soundstorm vs. audigy 2 ZS

Oddelek: Strojna oprema
462198 (1375) igor0203
»

Vpliv 3D zvoka na izrisovanje slik (FPS) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
597912 (6707) matjash
»

Kako ste zadovoljni z zvočnimi "kartami" (codeci) na nForce3 in nForce4 platah?

Oddelek: Strojna oprema
311696 (1282) Tic

Več podobnih tem