» »

Racunalnik se sesova - Word

Racunalnik se sesova - Word

mazzo ::

Imam sledeči problem:
Kakarkoli delam v Wordu več kot 10min se mi comp. obesi. To izgleda tako, da je čez Word polno rdečih črt, kazalec miške lahko premika še cca. 5s pol pa čisto zablokira - toliko da tudi Ctrl-Alt-Del ne pomaga.
Ima sledečo konfiguracijo:
Intel P450
128MB Ram
Vodoo 3 3000
Windows NT 4.0 Workstation
Office 2000 SLO

Predlogi!!???
Pogledam ga, poduham, izpijem in pobruham!

matevzm ::

V NTjih se kaj takega ne bi smelo dogajati. Najverjetnejsi krivec za take tezave je obicajno spomin (lahko bi bil tudi procesor, a manj verjetno).

moby-dick ::

Ja menim, da ima lahko tudi grafična kaj prste vmes..(tiste črtice, ki praviš, da se ti pojavijo) res pa je da je največkrat ram kriv za to.
Hear me out...

andrej ::

definitivno driverji ali pa hardware. osebno bi priporocal, da zamenjas driverje za graficno kartico.
kdaj se ti je to zacelo pojavljat?

mazzo ::

Andrej verjetno imaš prav. Preden sem namestil nove drajverje za Vodoo 3000 (v3-wnt4-figs-1.04.00.exe) se mi je isto dogajalo še v IE 5. Potem sem zamenjal driverje za grafično+downloadu IE 5.5 in se to ni več dogajalo.

Zdej ko smo ugotovili, da so driverji kaj naj naredim. Ne vam namreč saj sem istaliru že skoraj vse dirverje, ki so na voljo za Vodoo 3 za NT4. A pridejo v poštev kakšni drugi drajverji saj (sedaj:D) računalnik potrebujem za bolj resno delo (3D modeliranje) ni ne za igrice.

Predlogi????:D

LP
Mazo
Pogledam ga, poduham, izpijem in pobruham!

dizel ::

Ej, stari, a si pri inštalaciji novih driverjev res vse stare zbrisal. V stilu: najprej prešaltu na VGA display adapter, pa pol deinštalacija vse stare navlake driverjev, pol reset, pol pa šele inštal novih?? Drugače ti tud lahko kak 'X-file' (sounds familiar>:D) vse staro in novo zgodla, pa nis nič naredu..
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi 3DFX Voodoo Banshee gonilniki

Oddelek: Novice / Grafične kartice
272116 (2116) SkyNet
»

kupujem rableno grafično.... kere fore !

Oddelek: Kaj kupiti
171408 (1035) mrTwelveTrees
»

kaj je z mojim GTS-om?????

Oddelek: Pomoč in nasveti
251213 (1013) asPeteR
»

Se kom zmrzuje COLIN 2?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141147 (991) glavic
»

vodoo3 in COlin 2

Oddelek: Igre
211965 (1694) rookie

Več podobnih tem