» »

Virusi, Spyware,...

Virusi, Spyware,...

Microsoft ::

Bi bli za to, da bi nardil eno temo, kjer bi pisal o najnovejših virusih in načinih, kako ugotoviti, ali imamo virus in kako ga odstranit?

Jst sm dans dobil neko zadevo, za katero še ne vem, kaj je. To lahka pogledate predvsem tisti, ki mate kako Logitech napravo.
V mapi x:/Program Files/Common Files/Logitech/Webcolct/ je ta zadeva, Webcolct.exe. Je kr nadležna stvar, ker potem nobeni dodatne tipke ne delajo, tist, kar bi mogle. Vse so pr men dobile funkcijo "PageDown". Pa samo datoteko se ne da zbrisat v istem OSju, samo Webcolct se da.

Nekje sem prebral, da ta zadeva nekaj gleda, katere web strani obiskuješ. Pa če sem prav videl, požere 100% procesorske moči.
Hja, res dobra zadeva.;((


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Vesoljc ::

Webcolct.exe Logitech MouseWare 9.x software and which drives the web/scroll wheel in the middle of the mouse (this "web wheel" is called the "scroll button" or "scroll wheel" by other mouse manufacturers).
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Microsoft ::

To sm tud jst nekje najdu. Sam ce v googlu to vpises, je kr neki strani, kjer pisejo, da je to syware.

Recimo kle je edn neki napisal

Drgac pa je to kr na neki forumih...
Mim grede, men se je to naložl gor, tak da vem, da to ni kej preveč prijazno do uporabnika. Verjem. :)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple predstavil Magic Mouse, osvežil Macbook-a in Remote-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
517189 (5799) Phoebus
»

Logitech izdelal milijardto miško

Oddelek: Novice / Ostale najave
365105 (3441) djordjevic
»

Test Logitech MX Revolution

Oddelek: Novice / Ostale najave
455780 (3171) djordjevic
»

Logitech MX700 izkusnje

Oddelek: Strojna oprema
312413 (1798) aVToV|S|On
»

Ali obstaja boljsa mis kot...

Oddelek: Strojna oprema
272167 (1665) BaRtMaN

Več podobnih tem