» »

Volcano II problem!

Volcano II problem!

PRiMoZ- ::

No dogaja se nekaj čudnega. Ventilator se mi je ugasno za neki cajta. No jz lepo delam na računalniku, ko se mi kar naenkrat zazdi vse tiho. Mislim pa ž vse bolj tiho dela. Naenkrat pa zavoham nekaj zaasmojenega, hitr pogledam v kišto, pa vidim da volcano stoji pr miru. WTF??? Ga hitr mal lopnem pa spet zalaufa. Zakaj se to dogaja!! Bom ja skuro procesor8-O8-O

asPeteR ::

Mogoče maš že tako zaprašenega, da ga prah ovira "pri delu". Če je zaprašen ga očisti, malce namaži z oljem, pa bo!

Mogoče je pa tudi električni stik slab, napajanje ventilatorja, preveri še to!

PRiMoZ- ::

Ma zaprašen ni, ker je še skoraj čist svež. Sm pa malo kable pregledu, jih malo uredil, upam da bo sedaj delal kot je treba.
:\

ChiefThunder ::

men se je isto zgodilo pri krom orbu, se je propelerček mal dol sneu, tko, da mal za to poglej, al pa za kakšen slab kontakt.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

PRiMoZ- ::

Ja verjetno so bili slabi kontakti, k sm zdej kable mal postimal pa je vredu

Pretorijanec ::

Problemi z TT produkti so kar pogosti. 98% izdelkou dela perfektno. 2% slabo, zlo slabo.

element ::

TT produkti sux razen Vulcanotov 1&2! :D

Administrator ::

Jest mam chrom orba pa Volcano II pa mi delata obedva cist ql, sam mot me to ker sta obedva kr dost glasna.;(

lord VASCO ::

Ja še posebi če ga ne znaš gor naštimat (ane Pelcijan?):P

element ::

Ma ja, jebi ga se zgodi!! Če majo pa čudn mehanizem ;((!

Jst ::

men se je isto dogajalo z "kreninventilatorjem" ku sm ga mel na vuduju gor.

sm men se ni ustavu, ampak ko sem prizgal rac se ni zalaufal (vcasih)

kaj je narobe ne vem in mi ni jasnu.

Birtha ::

kaki volcano2,kar se tice zracnega hlajenja globalwin cak38(bakreni heatsink+delta vent na 7000rpm),ali globalwin fop38.wbk38,32+1 in alphe s artctic silver pastami to rula>:D

Nemelk ::

mene pa neki zanima! opažem, da ima veliko ljudi probleme z namestitvijo vulkanov ali orbov na proc! ma kej ni kakšnih navodil zdravn, tako, da bi lahko vsak si to gor dal brez problema!
morde si enga omislm zato upam da ti ni treba bit en supermehanik za to montirat:D
Nemelk ™

Huey P ::

Nemelk;

Ni zakomplicirano gor ga dat. Težko je. Jaz sem mojega Chrome Orba s polnosilo gor tlačil in upal, da ne bom počil jedra na Duronu. Ko pa boš enkrat gor dal boš videl kako to gre pa ti bo šlo...
Ne navodil pa ni.

..::DOOM III: The Legacy::..

Nemelk ::

o joj, ma sej ma še zobna ščetka navodila za uporabo, se mi zdi?
prav komot bi dodal kakšno skico postopka! sicer je to težko narisat in potem po temu delat, ampak...
ma nč! kladivo dela čudeže!:P
Nemelk ™

Nemelk ::

ha, ampak na tt strani je pa vse zelo lepo fotografirano! hehe prov za tiste k prvič vidjo comp:D

recmo: Use a flat head screwdriver to push the clip down!
ja kaj nej z makaronom al kaj?:D
Nemelk ™

PRiMoZ- ::

Sicer ne vem kako lahko narobe namestiš ventilator, mislim da semo če gre gre, če ne pa ne!:D
No je pa problem, ko misliš da boš procesor zmečkal.:))

luni ::

pa kje ste doloceni dobili ideje, da je kdaj obstajal Volcano 1 ?
Artificial Intelligentia

Dalmatinc ::

Luni; veš kje !! poglej ti mal poste nazaj pa boš hitro prišel do zaključka.....ker stvar je obstajala

PRiMoZ- ::

No okej prišel do nadaljne faze. Vent dela, potem malo manj dela, potem se čist ugasne, potem pa se spet zalaufa. zdej pa res ne vem kaj bi bilo. ;(

Huey P ::

luni;

Volcano II je naslednik Volcana I. Če ne verjameš je tukaj naslov pa slika;

Volcano I;


In Volcano II;


..::DOOM III: The Legacy::..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj na celerona?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311430 (1090) Dexxx
»

Kateri hladilnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231384 (1049) element
»

VOLCANO II - GLASNOST?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181560 (1269) Binji
»

problem pri navijanju

Oddelek: Navijanje
271276 (927) Binji
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604350 (3600) miguell

Več podobnih tem