» »

Kateri hladilnik

Kateri hladilnik

MTB ::

Imam Durona 900 na plati Lucky Star KTA PRO. Zadeva ni nič nivita, se pa segreje do 52-54 °C, kar se mi zdi preveč. Imam neki neznani hladilnik, pa ga bo treba verjetno zamenjat. Kaj predlagate? Pogoj je, da ga lako nabavim pri nas.

RS
  • spremenil: MTB ()

Bibi ::

Priporocam ti takega ki bo imel ventilator, ki se bo vrtel. Naj ima vticnico ki bo pasala na plato :)

Stvar posameznika. Jaz vi vzel Volcanota. Ceno si poisci.

ChiefThunder ::

Kup Vulcanota 2 za 2 jurja.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

|Luka| ::

Volcano II definitivno...:D

Daedalus ::

Pelt+vodni blok, pa bi moglo zadostovati:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

krucymucy ::

Ja kr vulcano-ta II nabav, al pa se boljs - nared si ga sam

AtaStrumf ::

Najbrš bo volcano II v redu samo po mojih izkušnjah na D800 In TB 850 je še najboljš kar dobiš pri nas trenutno Copper Orb, ki ti ga, če ga boš lahko poslušal, prodam za 4.500 SIT in je praktično nov. Nov stane 6.000 SIT.

Če te zanima je kle moj mejl

ChiefThunder ::

copper orb sux, sam tolk vam povem. ;(
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

MTB ::

Volcano II? Kolikšna pa je cena? Kje se ga splača nabavit?

RS

ChiefThunder ::

poglej pri mlacomu.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

_Mortal_ ::

Sej je pocen 2100 Sit:D

zizi ::

Nabav VOlcano 2...
Orb sux...;(
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

EvilK|NG ::

Volcano II definitivno cenovno in kvalitetno ugoden!!
Ce hoces pa se boljse hlajenje pa kup MAJESTY Twin qler stane pa okol 6k v megahitu momr rec da je hud, jst ga mam pa je res dobr.Ampak ce gledas po ceni je Volcano II idealen pa se drag ni !!!:D
Play your Cards Right !

msmiha ::

Na kolk stopinj pa ohladi kaj tale tvoj hladilnik MAJESTY Twin
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

VASkO ::

majesty twin je slabsi od volcano2 ali kvecjemu enko hladi, stane pa trikrat vec. Evilking ti si padel na foro lepega privlacnega izgleda, pac...

lord VASCO ::

Jz mam C-ORBa in je D800@933 max 48°C (to je blo največ kr sm mel do zdej.V kišti sta 2X 8cm venta.:D

Pretorijanec ::

Sej maš test tuki.Večina hladilnikov na test se dobi tudi pri nas (razen GlobalWin-ov in Alpha coolerjev).

AtaStrumf ::

Ja fantje, do sedaj je bil Tt precej nepriljubljena firma vsaj njihovi orbi so bili, Volcano II pa je bil zakon, ker je 1000 SIT cenejši od ChomeOrba in hladi približno enako, druage pa V II ni prav nič posebnega samo poceni je. Sedaj pa je Tt ven vrgel vent z 7000 RPM, ki se da namontirat na vse Orbe in sedaj Orbi ne bojo več tako slabi. Samo poglejte test novega Dragon Orb 3 , ki ima tak vent gor. Jaz ga bom lepo namontiral na mojga Copper Orba pol bomo pa videli kaj ta cooler zmore.

Pretorijanec ::

AtaStrumf: tvoj prejšnji post sm zbrisal, da ne bo zmede na forumu! Upam, da ne zameriš.

Jaxx ::

Imam Volcanota II na duronu 750 in že pri nenavitem 37°C... A je to že velik? Prej sem mel na celeronu+gorb okol 32°C... Panika!!:(

OldSkul ::

Ne skrbi!
Duroni se bolj grejejo kakor celeroni!

Jaxx ::

ok očitno sem od volcanota preveč pričakoval... Sem mislu, da bol hladi!>:D

AtaStrumf ::

Ma to ni nič. Mene zanima a je to temp pod obremenitvijo al kar tako med surfanjem po netu.

Čist tolk da boš bolj miren naj ti povem da pred 50 C nimaš kaj skrbeti. Načeloma naj bi ti proci (Tbird-i, Duron-i)zdražali do 70C in še vedno stabilno delovali, samo osebno se nebi počutil dobro s temp nad 55C. Tam nekje je cajt da začneš paniko zganjat.

element ::

Vulcano II rulZ za tak kesh! Nimaš bolšga! AtaŠtrumf, ti kr nabav copper orba, pa stor fan, in kaj boš dubu? Boeinga 747-400 v svoji kišti, ki bo hladil mal bolš kot vulcano 2 za 3,5x več dnarja. A se res splača? Vsi v en glas "NEEE"! Drugač pa če maš preveč dnarja in uživaš ob vzletanju avionov (hrup), pol si pa kr nabav. Vulcano 2 je prot superorbu tih ko miš! Testirano na lastnih ušesih, kaj šele če daš gor še en 7000rpm vent! 8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cooler za AMD

Oddelek: Kaj kupiti
10936 (800) IceIceBaby
»

TT MINI COPPER ORB

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121122 (990) AtaStrumf
»

Volcano II vs. Chrom orb dT=0

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261417 (1091) borut-t
»

TT Mini Copper Orb Ocena

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7834 (764) AtaStrumf
»

VOLCANO II - GLASNOST?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181489 (1198) Binji

Več podobnih tem