» »

POMOČ-email z priponko ne gre skozi

POMOČ-email z priponko ne gre skozi

SoulReaver ::

Pred nekaj dnevi sem naletel na čuden problem: email z priponko ne gre skozi, če je brez priponke gre normalno???? Vse nastavitve(serverji, vrata) so pravilne, ne vem kaj bi lahko bilo narobe in debili na siolovem help desku tudi ne....sploh ni važno kaj pripnem, lahko sliko al eno črko napisano z beležnico ne gre, se odpe okence ki prikazuje pošiljanje in nekje na 25% se ustavi in potem javi, da se outgoing server ne odziva in naj čakam 60 sek. samo ne pomaga nič.
Sistem je w2k/outlookexpres6 brez updateov, požarnega zida ni, virusa ni nobenega, siolov isdn dial up.....
pliz help!

Lith ::

enkrat sem se s tem problemom 'ubijal', ko sem pogruntal da je za računalnik v mreži preko routerja in FW na ADSL povezan enostavno zavračal mail-e, potem pa sem z helpdesk.siol.net snel tis Dr.TCP programček in moral ugotovit, kdaj se ping -f -l xxx mail.siol.net odziva in potem tisto xxx vrednost nastavit na packet size na tistem računalniku - po privzetih nast. je mislim da 1500 prišel sem pa na nekje 872 al nekaj takega (pač sem '10000x' tipkal ping -f -l 1400 ...)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadloge interneta - spyware

Oddelek: Programska oprema
171867 (1706) darkolord
»

Blokirani porti pri dostopu na slo-tech.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
606848 (5357) MrStein
»

router dela na nekih url jih samo polovično

Oddelek: Pomoč in nasveti
151499 (1315) Medo_m
»

problem z adsl

Oddelek: Omrežja in internet
61264 (1164) Daedalus
»

MTU nastavitve za ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
61317 (1207) Tr0n

Več podobnih tem