» »

Ce bi kdo svojega 9600 XT rad menjal za 5900 LX

Ce bi kdo svojega 9600 XT rad menjal za 5900 LX

Caligula ::

boštjan ::

kaj naj rečem,budala

Caligula ::

Kaj pa ves kaj mu gre na jetra.

Ti povem, da je moj brat skor bruhu, ko je probavu mojga LXa takrat.
Lahk da se dere,..lahk da je opazu, da mu tam kjer bi mel rad nasponan vse do konca kje ful framerate pade,.. al mu pac ne dela dobr tam kjer bi rad,.. pa bi rad na hitr stvar resu.

Tezko rect. Je pa to fajn priloznost za koga, ki bi tko k un rad presaltu v nasprotni tabor. Pa da se razumemo, jaz bi tud raj 5900 :D

boštjan ::

BTW,to ni LX verzija,ampak SP verzija od MSI-ja,ki ima celo VIVO funkcijo in tudi neslišen vent.v igrah pa se dobro obnese,prav tako overclock ni od muh.Mam sam tole karto in se dosti bolje obnese od 9500pro.256bitno spominsko vodilo naredi svoje. Je pa ta tudi po svoje đek,namreč hoče ASUS 9600XT.Ja kot da je sapphire ali gigabyte 9600XT kaj slabše:\

Caligula ::

No ej verjetn se tud za gotovino splaca pol. Sploh ce je VIVO pa ce racunas da kakih 5 cukov ziher se spusti... pa ce je sam par mescev stara..

boštjan ::

+ 3 leta garancije,si predstavljaš kako grafo dobiš čez dve leti,če ta izdahne.če pa še spusti za 5k pa je totalno nor.

Grey ::

Zakva jo pa menja...sej je to ja dobra kartica.

selldude ::

Eh ,kaj pa vem ! Se bom prekinu oglas !!! Sm se mal pozanimu in uvidel ,da je 5900 SP bolša !:D

selldude ::

Razen,če jo hoče kdo kupiti ?

HA ?>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično kartico naj kupim študiram že 2 meseca !!!

Oddelek: Kaj kupiti
462308 (1384) hrosc
»

Kaj se da narediti iz Radeona 9600 256mb ???

Oddelek: Navijanje
301469 (931) killah bee
»

Kupil bom novo graficno kartico. Sugestije dobrodosle.

Oddelek: Kaj kupiti
131166 (979) fAtso
»

Radeon 9600pro ali 9600XT (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
513766 (2732) Tradewind
»

evo! nova konfiguracija (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
813580 (2787) romell

Več podobnih tem