» »

Thief serija

Thief serija

Payk ::

Kje bi lahko kupu Thief Gold in pa Thief: The Metal Age? Če sem imel slučajno srečo in ju našel, je bla tista "sold out" verzija. Ker sem pa fan, bi rad imel lepo lično zapakirano v škatli.
Sicer sem igri najdu tudi na EBgames.com, samo revčki nimajo Slovenije na seznamu.

ps. Kaj kej mislite glede Thief Deadly Shadows. Se že malo vleče an. Upam, da ne bo taka packarija kot DX:IW.

Mavrik ::

Na žalost glede na vse kar pravijo o igri, novi thief bo isti šodr kot DX:IW.
The truth is rarely pure and never simple.

Thanatos ::

lahko ju prides k men gledat (skatle namrec) :D

Payk ::

Ej Thanatos, super. Vsej to. Pa kaj res ne ve noben, kje bi to dobil. Drgači pa _baje_ da bo Thief DS vseeno malo boljši kot pa DX:IW. Sem bral na forumu od Ion Storma, da so pogruntali nove fičre v Warfare pogonu >:D oziroma ga celo predelali. Mene v bistvu najbolj zanima če bodo "nalagalne cone" (loading zones) v PC verziji al ne. Ker če bodo, bodo na račun X(šit)-boxa pokvarli vsa filing u igri. Mislim, boš bežal pred stražarjem, pa ti bo treba samo teč do druge cone pa ga ne bo več al kaj. V glavnem, so že vrgli ven vodo, vrvno puščico ;( in zgleda da se bomo v igri bolj streljali kot skrivali :\
Vseeno sem optimističen >:D

Thanatos ::

si pogledal v mantisu? aja pa k men lahko prides gledat tudi plakat od Thiefa ena, ukradel ups kupil nekaj let nazaj v ta starem intersparu ...0:)

Payk ::

Ma ja, sem bil v Mantisu. Nimajo. Zgleda da ne bo nič. Pa tako sem se veselil. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thief 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11620572 (14981) sesobebo
»

Garry's Mod se bori proti piratom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6718848 (16321) PARTyZAN
»

Igra, ob kateri vas je bilo najbolj strah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13913017 (6555) griza5
»

Katera sodobna 3d streljačina, Single player?

Oddelek: Igre
181614 (1280) Jan987
»

Thief 3: Deadly Shadows

Oddelek: Igre
221620 (1133) Freelancer

Več podobnih tem