» »

Katera sodobna 3d streljačina, Single player?

Katera sodobna 3d streljačina, Single player?

Fizikalko ::

Torej, COD2 je obupna (samo nažiganje, brez veze), sprobal tudi FEAR, pa mi ne potegne - okolica za en drek, nonstop iste fore.. Še kakšna ideja?

Highlag ::

HL2? :D
Never trust a computer you can't throw out a window

Fizikalko ::

Obrnu... ;)

A. Smith ::

Riddick Chronicles

Zabavna zadevščina. Precej kratka, sicer, ampak zelo zabavna!
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

globoko grlo ::

če ti pri fearu okolica ne ugaja, pej pa UT2k4 špilat

drgač pa tetris all the way

oz. če ti nič od tega ne ugaja, get a life

klemen22 ::

Fizikalko: si špilal Halo? Ker če nisi ga le probaj. Zadeva je bila vsaj meni daleč pred kakšnim Doomom3, Half-lifeom, Quakom 4ko itd. Res neverjetna igra (in zaradi katere sem tudi kupil Xbox -> zaradi Halo 2ke).
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

kunigunda ::

Delta Force - Black Hawk Down

Fizikalko ::

UT2004 - obrni.
HALO - probal, beda.
Delta Force - pogledal par slik in reviewev, zgleda hudo. Bom probal, tnx.

globoko grelo: glede "get a life" - na leto obrnem do dva špila. In tiste dva pa hočem, da sta res ok, ne pa neko nabijanje v nedogled. Če sem izbirčen, še ne pomeni, da veliko igram. Itak nimam cajta za kaj več. Se pač že zdaj začnem zanimat za igro, ki jo bom obrnu morda poleti, ko bo čas.

SmukY ::

Battlefield 2 sprobaj... če ti ni ta všeč, potem ti nikakor ne moremo pomagati, če že ti zdaj ni nobena všeč. Get a life :D









hecam se

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SmukY ()

tsatthoggua ::

Ok sicer stara...zelo stara samo je pa vseeno vredna igranja še danes. System Shock 2 + rebirth mod za malo lepšo grafiko. Obstaja še par drugih modov - pobrskaj po netu. Gre se pa - vesoljska FPS z elementi RPG, malo horrorja pa dobra zgodba :D

Ko enkrat preživiš prvi šok glede zastarele grafike skoraj 100% padeš v igro.

DominusSLO ::

tudi sam sem bil nekoč v podobnem položaju... pol pa sam začel america's army(online) igrat ;) :D

bajsibajsi ::

Ceprav meni osebno igra ni tip igre kakrsne sem rad igral, se strinjam s tsatthoggua, ki ti priporoca System Shock 2 (mod). Sam bi ti proporocal se kaksno starejso FPS igro; recimo meni osebno eno izmed naj iger vseh casov Operation Flashpoint (+dodatki). Opazam da ko je govora o FPS igrah, redko kdo omeni zelo dobro, ce ne ze kar odlicno igro DeusEx. Ce bos igral single player, potem moras to igro vsekakor igrati (v kolikor je ze nisi). Igra kljub starejsemu graficnemu pogonu iz leta 1999/'00 ponuja ogromno zabave z igranjem v prihodnosti v "domacem" okolju z dodatki Sci-Fi, pustolovscine, nanotehnologije... Igra je bila za igranje single player zelo dobrodosla, saj je v njej implementirano ogromno nelinearnih situacij in ravno to daje car ob ponovnem preigravanju igre. Se to kdo jo je ustvarjal pove veliko... "naredil" jo je Warren Spector. Ce ti to ne pove nic, ti naj omenim da je omenjen osebek sodeloval pri razvoju iger kot so: System Shock, Ultima Underworld, Thief... O ja ravno sem se spomnil na serije Thief --> rulz. Ker zdaj ne igram (razen igre ali dve) vec kot sem vcasih, ne vem kaksna so nadaljevanja Thief, ampak to igro bi ti pa vsekakor priporocal... se posebi ce bi rad igral kaj vec kot le FPS "klanje" botov.

kilergas ::

Kaj pa kak Operation Flashpoint ? igra katero se ne navelicas :P

kozi ::

SniperElite

Jakka ::

Far Cry. >:D

gumby ::

glede DeusEx ne padi v skusnjavo, da bi igral drug del... ta namrec precej smrdi.
enka je pa eden najboljsih spilov sploh, to ti ne bo zal:)

bajsibajsi ::

Hundey pravi Far Cry, sam pa pravim Crysis. Do poletja bo ze izdana, ampak katerega.>:D

Daedalus ::

SShock2 al pa Deus Ex...oboje malo starejše, pa zato noro dobro. Je treba kr možgane uporablat, tu z norim nažigavanjem vsevprek ne prideš lih daleč.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Jan987 ::

mene pa zanima al je pri batlefield 2 možno samo igranje posameznih sob al je lahko tud tako kot pri 1942 da delaš misije. če se da kje greš v to?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237506 (23222) Sc0ut
»

Katere FPS igre ste že preigrali?

Oddelek: Igre
163296 (2879) guest #44
»

Najboljših 5 iger v zgodovini (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6712683 (8492) imagodei
»

Najljubša Igra (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
938454 (5838) Tilk
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1009995 (6236) Poldi112

Več podobnih tem