» »

Koliko stane izdelava 5 spletnih strani?

Koliko stane izdelava 5 spletnih strani?

francek1 ::

Imam podjetje (d.o.o.)in rabim postavitev spletne strani z domeno imepodjetja.si.Ne rabim nekih sofisticiranih dinamičnih postavitev(Flash in podobne fore).Par fotk ,zemljevid ,kje sem in mail link.Za koliko bi mi bil kdo pripravljen to naredit?Rok do maja.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

segi ::

Moj elektronski naslov
Reference, plačilo, podrobnosti na mail...
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

WinsuckeR ::

S prijateljem delava spletne strani cenik >>> cenik -stran je še v delu (ravno delam :D )
Sva pa prav gotovo najcenejša.
Ps: moja spletna stran www.winsucker.tk (trenutno še različica za WinXp IE6), za več informacij pa me prosim kontakterajte na zasebna sporočila.
Lp

Miha

Lith ::

poglej pri njih - 1ainternet.net - zgoraj " IZDELAVA INTERNET STRANI "
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

TylerDurden ::

w1n5uck3r:

ti narediš 100 php strani za 33 jurjev? Upam da se zavedaš, da je to 330 tolarjev za skripto. Od sedaj naprej boš delal zame, jaz bom pokasiral miljončke, ti pa 33 jurjev. Deal? Pa še slik ti ne bo treba delat.
Let\'s make some soap ...

nojus ::

tle pa men cist nic ni jasno??!?

jest delam za faktor x 75 -100, pa nimam probleme s strankami.
Oz če bi uletu s takimi cenami na trg bi bil revez, pa nobena stranka me nebi resno jemala.

btw to še sa štrom ni za pokrit, kaj šele za hrano, flet, ....
sovražim Gargamela.

segi ::

@nojus: Tolažiš se lahko s tem, da se spletna stran razlikuje od spletne strani... Nekateri se tega celo zavedajo... :\


Drugače pa bi bilo fajn, če bi naročnik dodal svoj mail naslov, da bi lahko poslali ponudbe :)
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

madmitch ::

w1n5uck3r, a si ti resen, saj te bodo ostali pretepli. A res ne vidiš, da zbijaš ceno vsem, ki od tega živijo. Sicer te pa verjetno res ne bo nihče resno jemal.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

freserovski ::

eh, nima smisla, pol pa naj še človek živi od dela za katerega se uči. Nima smisla, pri takih. Preostane še edino, da človek ustanovi mafijo (sindikat) in dela obiske pri tistih, ki bojo preveč spuščali cene, vsaj tak se bo dalo zaslužit >:D ;)
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Poldi112 ::

Zakaj, a mislis da ima kapaciteto da zadovolji vsaj zanemarljiv del trga ?

Ziga Dolhar ::

> w1n5uck3r, a si ti resen, saj te bodo ostali pretepli. A res ne vidiš, da zbijaš ceno vsem, ki od tega živijo. Sicer te pa verjetno res ne bo nihče resno jemal.


Ravno nasprotno. Meni se zdi, da nam jo tako dvigujejo.
https://dolhar.si/

madmitch ::

francek1: jaz strani delam samo zato, da preženem dolgčas, to ni moj poklic. Pred časom sem prijatelju naredil stran za njegovo podjetje. Nič visoko tehnološkega, 11 HTML, na eno stran sem vtaknil album (open source). Vso grafiko sem predelal iz njegovih predlog. Ker mu nisem hotel računati, se je pozanimal sam in mi dal 100K. Ali mi je dal malo ali zelo malo pa naj ti povedo tisti, ki se s tem ukvarjajo profesionalno. Sem pa prepričan, da je to debelo pod komercialno ceno.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

Trubadur ::

1gb?22k?!?!
hudo bom kr naroču
kakšn je pa server?pipica,hardware?;)
Berite Thomasa!

TheD ::

Lol, WinSucker, o tvojem biznis modelu bi morali posneti dokumentarec :\
TheD or not TheD?

Tody ::

hehe to zgleda k top shop :D Sam si pa model če z kolegom obvladata html,flash,php in še asp + vse ostalo kar maš še napisan na strani.

WinsuckeR ::

Ok!
Stvar je taka :
Hvala za use zajebancije na moj račun (itaq jih u šoli pokaseram cel kup ko ugotovijo da navijam, modificeram in pišem spletne strani. Res hvala!).
Glede cenika pa jst nimam nč zraven - ma moj prjatu ki je lastnik strežnika... dal se bi zment da uskladimo- sem če ne bo strank...

WinsuckeR ::

Popravk na tisto gor--> je lastnik placa ne strežnika:P

dr_gee ::

Imam podjetje (d.o.o.)in rabim postavitev spletne strani z domeno imepodjetja.si.Ne rabim nekih sofisticiranih dinamičnih postavitev(Flash in podobne fore).Par fotk ,zemljevid ,kje sem in mail link.Za koliko bi mi bil kdo pripravljen to naredit?Rok do maja.
Za tako stran so cene povsod približno enake(razen pri w1n5uck3rjevem prijatelju :D in podobnih), tko da brez vsake dinamke te bo to stalo tam do 50.000 SIT odvisno od količine in designa. Bi ti dal link do naše strani, kjer so reference in podobno, vendar se le-ta prenavlja, zato ti za več informacij dajem svoj e-mail!

freserovski ::

ma to niso bile zajebancije, nekako nebi smel tako vzet...zgolj kritika :)) .Tako je s tem, da to pol ni več nek boj za tržišče, ampak delanje skoraj zastonj tistim, ki lahko dobro plačajo :\
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IR na Osnovnih ploščah?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
181878 (1474) Racunalnik
»

Grafične tablice

Oddelek: Kaj kupiti
91637 (1463) Neanderthal
»

Rad bi navil 900 MHz Athlona.

Oddelek: Navijanje
5785 (702) WinsuckeR
»

Vodno hlajenje termaltake

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482546 (1654) BaRtMaN
»

Web Page

Oddelek: Omrežja in internet
11974 (763) WinsuckeR

Več podobnih tem