» »

Kdo je Zdravc Gosarič

Kdo je Zdravc Gosarič

Bessie ::

Včasih ko zaženem stran Slo-tech mi pokaže, da sem prijavljen kot Zdravc Gosarič, za katerega nisem še v življenju slišal razen na Slo-techu:O
Zakaj pride do tega???

Yohan del Sud ::

Heh, to mi je pa znano. Hrošč. Primož je neki php zajebu.

alien-w ::

Zdravc Gosarič?? urg?!

sinko999 ::

Motiti se je človeško tako da opustite primožu napake saj se bodo našle še kake u prihodnosti . Pa saj jih bo že popravil .:D
Ni? ni ve?no !

Primoz ::

To mi pa prosim bolj podrobno razložite. Edina možnost, da se to zgodi, naj bi bila v primeru, ko ne pozapreš vseh IE oken, ali se ne odjaviš. V tem primeru ostaneš prijavljen 15min po zadnjem kliku na strani. Če vam kako drugače uspe ostati prijavljen..... BO POPRAVLJENO V HIPU (samo povejte kaj je narobe)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tr0n ::

Ko smo ze pri tem. Kako preverjas aktivnost uporabnika na strani? Se pravi da ce 10 min ne bi nic delal da bi ga logoutalo in bi se moral na novo logirat.

Primoz ::

Jah v 15 min moraš vsaj nekam kliknt pa je.....
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Bessie ::

;((Ma jst sem samo zagnal slo-tech.com in mi je Zdravc zatežu mamico mu... pol sem ga odjavu pa sem se prjavu s svijim imenom in ko sem pogledal svoje nastavitve sem videl nastavitve od Zdravca (sick), pol sem dal refresh mi je pa moje pokazal, samo takrat bi lahko popravu v njegovem userju vse nastavitve, mislim da je njegov user name neki takega: jkfg, noter je napisan tut naslov pa vse samo sem pozabil kaj piše, k me itak ne zanima, sam mal na k.... mi je šlo, kakšn Zdravc, sej če se mi bo še enkrat zgodil bom prepisu vse podatke o njem in jih javno razglasil, matr:D

Primoz ::

To na svojem računalniku, al na kakšnem javnem? (če se je ta "osebek" pozabil odjavit, potem si je pač sam kriv)...
In pa: Spremenit ne bi mogel ničesar... Kot je razvidno iz tvojega sporočila se je to zgodilo zaradi tega, ker je na tem računalniku PRED teboj delal ta "osebek" in se je pozabil odjavit. Podatke pa si videl, ker imaš v cache control nastavljeno preverjanje na "nikoli" namesto na "samodejno" ali "vedno" (ni priporočljivo).
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

razširitev v spletnem brskalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
61126 (955) Gejspodar
»

ponudnik nam je odklopil internet zaradi napada

Oddelek: Loža
376445 (4100) K3kec
»

Vdor v android tablico

Oddelek: Pomoč in nasveti
357518 (6213) All
»

Prehitra avtomatska odjava

Oddelek: Slo-Tech
191410 (1020) Jst
»

[php] štetje prijavljenih uporabnikov!

Oddelek: Izdelava spletišč
211350 (1087) Brilko

Več podobnih tem