» »

Prehitra avtomatska odjava

Prehitra avtomatska odjava

zdravc ::

Pri pisanju malo bolj obsežnega odgovora v neko temo, se mi je zgodilo, da me je sistem vmes odjavil, brez da bi to jaz vedel.
Ko sem svoje pisanje poslal, sem dobil sporočilo, da je potrebno biti za komentiranje prijavljen. Tako sem izgubil celotno pisanje, ki je bilo rezultat trenutnega navdiha. Poslane strani nisem mogel povrniti.

Moje jeze v tem trenutku se ne da opisati.

Vem, da boste rekli, zakaj pa nisem začel pisati v tekst editorju in bi potem prenesel v forum. Ob začetku nisem vedel, da bom toliko napisal in da bo urejanje misli pri pisanju trajalo toliko časa.

Kakšen je čas avtomatske odjave v primeru nedejavnosi, ne vem, vsekakor pa je prekaratek in zato pozivam admine, da ta čas podaljšajo.
kdor zna pa žih

bond007 ::

Verjetno se je že marsikomu to zgodilo. Pač še ena od neumnosti tega foruma. Ko pa hočeš iti nazaj na besedilo, ki si ga napisal, tega ni več.

neres ::

Sočustvujem in se strinjam.

veteran ::

Ko pa hočeš iti nazaj na besedilo, ki si ga napisal, tega ni več.

No, tole je napaka brskalnika (IE), ne foruma. V firefoxu se ponovno prijavim, kliknem nazaj, pošlji (še nikoli ni izgubil besedila).

Sicer bi pa tisti čas res lahko malo podaljšali.

BluPhenix ::

No, meni pa je tudi FF že izgubil besedilo. Frustrativno. Predsvem ko pišeš odgovor 10 min.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

zdravc ::

veteran

Mislim, da to ni napaka IE saj, ce sem prijavljen se po posiljanju pravocasno, lahko vrnem nazaj na tekst. Problem je, ko se prikaze obvestilo, po posiljanju, da je potrebno biti prijavljen, ker me je med pisanjem sistem odjavil. Od tu dalje pa ne morem vec vrniti strani s tekstom.
kdor zna pa žih

IgorGrozni ::

... preden klikneš ˝pošlji˝, lepo ˝copy˝ ves tekst, odjavi - prijavi in ...˝paste˝.....:|

Fizikalko ::

Meni se v IE to stalno dogaja, v FF pa nikoli. Torej...

mtosev ::

Meni se v FF tudi zgodi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

bond007 ::

No, tole je napaka brskalnika (IE), ne foruma. V firefoxu se ponovno prijavim, kliknem nazaj, pošlji (še nikoli ni izgubil besedila).


Uporabljam izključno firefox in nič drugega.

zdravc ::

Sam pač uporabljam IE in ga samo zaradi tega ne mislim menjati.

Za vse uporabnike IE, ki tudi imajo take težave pa bi se v smislu uporabniške prijaznosti lahko to vseeno uredilo z podaljšanjem časa.
Verjetno pa obstaja tudi kašna tehnična rešitev s katero bi se zaobšla ta pomanjkljivost IE.

To se pojavi tudi med pregledovanjem npr. tem zadnjih 24 ur, če sem bolj počasen. Dovolj je, da odgovorim na telefon ali skočin na wc, pa sem že odjavljen.
kdor zna pa žih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zdravc ()

Primoz ::

To pa dolgo telefoniras (1 uro).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tody ::

MAh tale avtomatična odjava ne dela lih... včasih mi tudi po 3 ure drži :) In če klikneš moje teme se obdrži če pa klikneš recimor kategorijo foruma te pa vn vrže.

Primoz ::

jao :)) brez komentarja. Enkrat na uro boste pa ze kliknili nekam na strani.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

mtosev ::

btw: Iskanje kaj boljše dela, ker še vedno čakam tudi po 2min pa tudi nekatere stvari ne najde? 8-O
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

STASI ::

Napišite svoj reply v notpadu ali v čem podobnem in nato copy paste. Se mi je zgodilo da sem pisal odgovor pol ure in mi ni objavilo posta in sem bil ob zelo dobr odgovor in sem nato napisal slabši odgovor kot je bil izgubljeni.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Thomas ::

Če je na istem računalniku prijavljen še kdo drug, z avtomatsko prijavo, pa tvoj komentar odda pod njegovim imenom. Sem že povedal še ta "fićr".

Jst ::

Ja, good one :)

veteran ::

bond007 > Uporabljam izključno firefox in nič drugega.

Zanimivo, jaz tudi, vsaj za forum, pa ni problemov; vedno po tistem, ko mi zateži, da nisem prijavljen, potem pridem nazaj na sporočilo, nič se ne izgubi. V verziji v1.5 ziher še nisem nič izgubil. Mogoče kakšne nastavitve vplivajo na to.

Primož > Enkrat na uro boste pa ze kliknili nekam na strani.

Kakšno uro, že po kakšnih 10 ali 15min padeš ven.

Lej, če uleti tamala in reče "a se grem lahko mal igrat, prosm", potem najbrž ne bo nihče klikal po forumu. Switch-user, potem pa čez kakšno uro berem naprej. Ali pa pozabim, pa drug dan ugotovim, da sem nekaj hotel napisati. Če uletijo obiski, tudi pustiš računalnik. Če grem na kosilo, me bo forum ravno tako prijazno odjavil...

Kaj ko bi tole odločitev o odjavi prepustil uporabnikom? V nastavitvah, pa si vsak nastavi, kakor mu paše.

Jst ::

Če imaš označeno avtomatsko prijavo, časovne omejitve pač ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644485241 (3874) Ishiwatta
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68743836 (25702) Ziga Dolhar
»

''Nimate dostopa''

Oddelek: Slo-Tech
7803 (618) Luigi

Več podobnih tem