» »

78W pelt na durona

78W pelt na durona

IceIceBaby ::

A ima smisel sploh nad 78W peltier na durona. Jasno mi je da ga s tem nebom zamrznil....ampak če bi temperature ble vsaj malo pod sobno bi blo čist uredu. Sam nevem če bo peltier zdržu al se bo enostavno gret začel.

TESKAn ::

Jah, odvisno, kok ga maš kej navitega, se prav, kolk toplote oddaja. Lahko poizkusiš, ma svetujem, da si nardiš en napajalnik, k bo namenjen prov za peltier - ne kakega od računalnika. In pa - če ti bo duron proizvajal več toplote kot je bo pelt prečrpal, pol boš meu en vroč problem...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

element ::

Pomoje je to mal premal W, omisl si enga okol 100w al še bolš 156w, se ga da dobit za okol 13k. :))

OZZY ::

Če boš uporabu tega bo temperatura bolj na meji z sobno. Raje uporabi 100 ali 112w peltiljer. Duroni in tb oddajo okoli 45w (počasnejši ) do 60w in več tisti naviti. Moraš pa vedeti, da bi moral za 78w pelt le tega laufat na max specifikacijah in to je na kakih 16V. To pa pomeni dodatni strošek za narejen napajalnik po meri.
Go with the flow.

das_frik ::

Ja vse lepo in prav sam prbolem je peltirjerje iz tujine dobit, ker jez svoje kreditne kartice nebi glih na internet dal, a obstaja še kaka druga možnost?

msmiha ::

Neka majo v Conradu
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

crusader ::

Ja sam je tudi zelo drago.Te pomojem pride ceneje če kupiš iz tujine.

OZZY ::

Ja je pa opcija ,da nakažeš denar v banko od tam kjer kupuješ samo so stroški transfera okoli 3000 sit.
Go with the flow.

TESKAn ::

Lahko jim tut pošlješ ček - rabiš naslov banke in ime osebe, ki ji pošiljaš. Mogoče rabiš še kaj, ma jaz ne bi vedu. Pride pa te okol 1000 SIT za en ček. Pejt prašat na banko.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

OZZY ::

Teskan: A si kdaj ti posloval preko čeka? Ker 1000sit je recimo tudi pri denarnem nakazilu,ki ga zaračuna npr. Ljubljanska banka, samo je tukaj treba prištet še okoli 2000 sit stroškov transfera banke kateri si ti nakazal denar. Zdej če je z čekom enako ne vem ampak bi pa rad zvedel.
Go with the flow.

TESKAn ::

S tem čekom sm že peltier naroču iz ZDA, pršlo me je pa 4 jurje SIT za peltier + 1000 SIT za ček. Drugih stroškov ni, se pa poizkusi najprej domenit z tipom, k ma štacuno, za to.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

OZZY ::

HM. Kateri ček pa si uporabil. Ker majo tam mislim da dva ali tri opcije. Mislim, da je Euro ček, pa še en ali dva. Samo tko če se spomniš, saj sem tud jez hotu z čekom pa so mi rekli, da to ni več možno (3-4 mesce nazaj). Kdaj si pa sploh kupoval ta pelt?
Go with the flow.

Pretorijanec ::

Jst pa kr gotovino zapakiram u kuverto pa je. Resno deluje! Z unim tipom na Leufkaufen (al neki tazga) sva zmenena pa je.

TESKAn ::

JAh, praš tipa, k ma trgovino, kjer češ kupvat, kere čeke od tistih treh sprejema, pol praš na bank, kaj rabiš za to pa kolk je za plačat, pol pa dob še podatke, k jih rabiš, naroč, pejt na banko, pa bo:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"money order" - kaj je to?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6212493 (10159) Tody
»

Kaj potrebujem, za nakazilo iz tujine...

Oddelek: Loža
116028 (5906) madmitch
»

Pelt 75W

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181560 (1389) morphling1
»

Peltierji - Katerga?

Oddelek: Navijanje
181919 (1696) Shadowman-x
»

radiator

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181583 (1308) HEKO

Več podobnih tem