» »

Win2000pro SP4 in USB2 problem

Win2000pro SP4 in USB2 problem

LordWorm ::

Cist polhen kufer mam tega USBja.Ze cel dan ze zajbavam po MSjevi strani da bi dobil nek driver ki omogoca win2k USB2 podporo pa ga ne dobim, zato me zanima kaj ste naredili vi[win2k userji] da imate USB2 zrihtan?
http://support.microsoft.com/default.as...
Na temu linku vse lepo pise kako pa kaj, ko se pa zadeve lotis pa ti NE rata dobiti tistega NECovega driverja.

Pozor!Ce imate USB2 napisan v device managerju se ne pomeni da vam zadeva deluje ker jaz imam tako pa mi Zen USB2 dela pri USB 1.1.To enostavno vidim ko kopiram podatke nanj.
Kako sem zajebal?
Najprej se je pojavil klicaj pri USB2 v dev man.Potem sem kliknu na reinstall in mu pustil da isce driver po racunalu[nikjer klukce]-in res najde ga in vse izgleda ok.To je velika napaka, ker bi USB se moral instalirati ob service packu.Pri WinXP je ze mogoce tako samo pri 2000ki so pa pri MSju malo zaejbal in to tudi priznali[poglejte si zgornji link].Ce bi mi ratal dobit tist driver bi zadevo resil, tako pa mi preostane samo se google.

Plata je Epox8RDA in v biosu je vse postiman pa se novejsi bios imam.Zdej se pa tega USB2 tudi znebiti nemorem ker mi ga vedno se 1x nalozi.Ce bi takrat ko sem imel klicaj pri USB2 mu nakazal naj isce po CDju od plate nebi nic naredil ker je ocitno problem v winsih.

Mi lahko kako pomagate?

Miran ::

Updejtaj driver preko windows update ... Device manager->Usb device->properties->update driver->med opcijami kje naj išče driver obkljukaj samo windows update ... meni je to delovalo.
Overclock yourself !

LordWorm ::

Ja sej na to te MS skos napeljuje samo mi ne najde nic USBju podobnega, ker je kao vse ok.

Uff koncno sem nasel driver.Ce ga kdo hoce naj mi pove.
Zdele bom brez formata updejtu driver z tem in sprobal Zena.

Hvala

LordWorm ::

Uspelo mi je zamenjat driver, ker sem videl katiro verzijo sem dlju in katero imam.Rezultat je se vedno cca 12MB/s max.Bom probal format ceprav niti ni smisla, pa pozanimal se bom se Zen podpira High speed USB2, ker mozno da je natega-pac podpira USB2 ampak ne full speed:|

LordWorm ::

Probal sem tudi tocno tako kot si ti povedu.-se vedno isto tako ga bom kontaktiru creative.
Se prej me pa zanima katero verzijo USB2ja imas[USB2 root hub dno klikni...] in kako ves da ti dela?Ce ni klicaja/vprasaja se ne pomen da je ok...

LordWorm ::

Full speed USB2:12MB/s
High speed USB2:60MB/s
Zen podpira full speed:\ Na lep nacin so me nategnili;(
Driver 5.1.2600 je ok za win2kpro


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mybook zunanji trdi disk

Oddelek: Strojna oprema
161635 (1355) solatko
»

Full speed USB ni Hi-speed USB?

Oddelek: Strojna oprema
61799 (1713) mrbungle
»

Hitrost USB Ključkov

Oddelek: Strojna oprema
123754 (3456) hakul
»

USB 2.0

Oddelek: Pomoč in nasveti
141735 (1413) CaqKa
»

USB zmešnjava

Oddelek: Novice / Diski
62959 (2959) BigFoot

Več podobnih tem