» »

Outlook express

Outlook express

Business ::

Fantje in dekleta! Rabim pomoč.
Pošto, ki jo dobim od kogarkol in če je subject enak, mi pošto zloži pod tisti mail, kateri je prvi imel ta subject. Pred pošto se ustvari kvadratek in noter je napisan plus enako kot pred mapami v raziskovalcu, v katerih so podmape. Kako se da to odstraniti, da bi bila vsaka pošta za sebe? Prosim za nasvete, ker mi to že precej načenja živce. Hvala v naprej vsem za koristni nasvet!
(Uporabljam Outlook Express in win XP).
LP
Business

Lith ::

kaj ?? kaj sploh imaš vključeno ?

drugače pa :
- če imaš v OExp v njem ustvariš mape pod Inbox, npr.:
INBOX
-ST
-Info

in potem pod Tools - message rules - Mail,
nastaviš pogoje s katerimi se bo prihajajoča pošta razvrščala v podmape (ST, Info). To je pa potem tako enostavno, da moraš samo označit od koga prihaja pošta (npr. @slo-tech.com) in v katero mapo naj se premaknejo sporočila (ST)

LP
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Business ::

Ne ne mislim to! Po default je tako, da ko dobiš pošto od kogarkoli, se ti shrani v mapo Prejeto, kot pošta pač. Neglede na to kakšen je subject. V mapi pošta ni ustvarjene nobene podmape. Ni nastavljen noben message rule, vsaj v teh nastavitvah Tools> Message Rules > mail. Torej, da bolje razložim v mapi Prejeto dobim sporočilo npr. od Kekca s temo "kolo". Potem pa mi pošlje Rožle pismo s temo "kolo". Ko prispe to drugo pismo, se pred pismom od Kekca ustvari kvadratek, noter plus, in ko klikneš gor se prikaže pismo od Rožleta. Če ne klikneš na kvadratek, se pismo od Rožleta sploh ne vidi.

Business ::

še to: Vse je v mapi Prejeto! V tej mapi ni noben podmape!

krneki ::

view->current view->group messages by conversation (stran s kljuko)

Business ::

Ej Hvala lepa! Sem že mislil nanovo naložit win :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Yahoo outlook

Oddelek: Programska oprema
61385 (1346) anchi79
»

Kako posredovati dobljeno pošto???

Oddelek: Programska oprema
61370 (1308) Damjan Jagar
»

Outlook vec emailov naslovov!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
92001 (1885) kockish
»

Outlook Express

Oddelek: Programska oprema
161544 (1327) Loki
»

Ena nastavitev v Outlook-u !

Oddelek: Omrežja in internet
9750 (646) JLP

Več podobnih tem