» »

Najbolj glasen disk segate 120 Sata

Najbolj glasen disk segate 120 Sata

mich ::

No načeloma verjetno vsi SATA diski (probal sem še Maxtorja...isti šit, beri kavni mlinčki9
Zanima pa me kateri je najtišji........
mimogrede prodam Segata 120 GB SATA....cena sitnica 15k (nov v garanciji)

totek24 ::

Ne vem no ce je glih Seagate glasen. Sam ga mam v sluzbi v PCju in je tih. Se ga slisi samo vsake tolko cisto malo ko zasika ;) Tak, da je verjetno s tvojim kaj narobe, ce je tak glasen! Probaj garancijsko zamenjavo.
Če kdo kaj rabi: http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/totek

sash ::

mich, glej Zasebna sporočila
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash ()

DjTonic ::

Najglasnejši so po mojem mnenju WesternDigital (Imel 2 meseca 120GB na testu), potem Maxtor so nekje vmes, najtišji pa so se mi zdeli Seagate. Trenutno imam v compu Seagata 120GB PATA 7200RPM 8MB in je tudi izjemno tih v bistvu kar neslišen.

mich ::

hm.......jaz imam Barracuda 7200.7 model ST3120026AS in stalno rošla. Torej tudi ko je frišno formatiran daje moteč zvok, prej tega nisem bil vajen prei WD.bi rekel da je z njim nekaj narobe, vendar sem imel na testu tudi Maxtor SATA ki je bil še glasnejši.....

BaRtMaN ::

Ja, Seagate je čuden zadnjo serijo (7200.7). Spet se najbolj splača kupit IBM oz. po novem Hitachi.

Han ::

A ni blo rečeno, da novi Hitachiji mijavkajo?!?

morphling1 ::

Nevem kako je z drugimi diski, ampak moj Hitachi 7k250 160GB je nenormalno tih :) Pa tudi omenjenega mijavkanja zaradi kalibracije ne slišim, v običajnem hrupu normalno tihe kište (vodno)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

mich ::

ja pol sm nabavu največji šit.........
mimogrede razmišljam da grem nazaj na IDE
WD Caviar 120GB
Hitachi Deskstar 120 GB
katerega priporočate?

Caligula ::

Cenejsi pa z daljso garancijo.

Pa Maxtor recimo ma fajn driver Idrive k clo res pospesi disk sam trenutno ne na Nforce 2 platah oz ne s trenutnimi driverji za njih.
Al pa tega Hitachija k ga Morphling hvali samo v ATA verzji, ki je nekaj jurjev cenejsi od SATA verzije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tihi diski (120-160GB) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
575770 (3922) Grimlord
»

Kateri tihi,zanesljivi in hiter disk priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
342451 (1577) Grimlord
»

Kje prodajajo diske Seagate?

Oddelek: Kaj kupiti
241482 (1216) Gapis
»

160gb sata disk: WD, Maxtor ali Seagate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
634755 (3327) Jaffa
»

SEAGATE 120 SATA

Oddelek: Strojna oprema
141433 (1092) Stayerc

Več podobnih tem