» »

Trgovina majdic

Trgovina majdic

bojan12 ::

Pozdravljeni.

Zanima me ce je kdo od vas ze kupoval v tej trgovini. Ali je mogoce v trgovini dobiti isto ceno kot jo imajo na internet strani www. Majdic. At (diskontpreis). Torej, blago bi sam prevzel v trgovini vendar po ceni ki je na internetu. Ali je komu to ze uspelo?

Nekatere zadeve so zelo poceni.

Hvala

Lp

frenk ::

po isti ceni ne bo šlo...karkoli imajo v internet prodaji lahko kupiš pri njih s tem, da je 20€ dražje:)

Jackal ::

Ni nujno, da je samo 20€ dražje. Ko sem jaz pri njih kupoval določen artikel je bil na internetu 619€, v trgovini pa 669€.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

boštjan ::

ja kaj pa če bi plačali račun,pa bi rekli,da si pridete sami po robo,to ne bi šlo?

Jux ::

kaj pa če si pošlješ poštno-ležeče? postlagernd ali neki tazga? dejte pogledat v temo nakup v tujini.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

koyotee ::

js se osebno zanimam za digitalca Minolta dimage Z1 k je 324€!
a pošila kšna trgovina robo tut v slovenijo?
kok pa poštnina pride?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

frenk ::

jackal: tiste cene v trgovini so irelevantne

koyotee: tko kot sem rekel te pride pri njih 20€ dražje kot pa njihova internet štacuna...jest sm Minolto Dimage Z1 kupu pri njih dva do tri tedne nazaj in sem jo dobu za 348€(takrat je bla na internet štacuni po 328€)...samo povadart jim morš da si na internetu vidu drugo ceno in da si slišal da dajejo za 20€ dražje od te cene pa ti bo dal...samo morš pa s pasušom pridt da ti še mwst da:)

bojan12 ::

Hvala vsem.

20 EUR ni veliko, torej jih bom obiskal.

Frenk: na kateri lokaciji si kupoval: Villach ali Klagenfurt ?
Ali jih je tezko najti ?

hvala

lp

Laplace ::

Jaz sem sem tud pred tremi tedni tam kupil Sony F717 za ceno 660 EU v internetni trgovini pa je bila takrat cena 640 EU (zdaje že ceneje) V trgovini pa je bila cena skoraj 700 EU. Pa sem mu rekel, da sem videl ceno na iternetu pa mi je rekel, da imajo za Slovence poseben popust, ker ne morejo kupovati preko interneta in mi je znizal. Pol sem pa se za Mwst. reku, ki je nanesu 110 EU. Tako da sem dobu fotkica za 550 EU (130000sit). Valda sem zadevo prešvercou.
Zdej pa edino mal cvikam, da mi naujo kej poslal po posti, tako kot baje posiljajo fulku ki so svercali cez Italjansko mejo.
Ker v nasprotnem primeru grem k Majdicu se po projektor. Ker tok k se pa to splaca se pa noben stvar ne.

LP. Laplace

Pa veselo svercanje ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakupovanje pri Majdic.at

Oddelek: Kaj kupiti
97180 (6562) odklop
»

Katere online trgovine iz zda pošiljajo v Slovenijo?

Oddelek: Kaj kupiti
122587 (2258) Bockor
»

Digitalni fotoaparat do 100k

Oddelek: Kaj kupiti
473174 (2537) TribesMan
»

Kupovanje pri Pelugi

Oddelek: Kaj kupiti
301867 (1334) overman
»

A70 vs EOS-300D vs Minolta Z1

Oddelek: Kaj kupiti
201997 (1768) frenk

Več podobnih tem