» »

Katere online trgovine iz zda pošiljajo v Slovenijo?

Katere online trgovine iz zda pošiljajo v Slovenijo?

Eru ::

Beri naslov, mislim računalniške trgovine seveda =)

Rekec ::

Kaj noben ne pozna kake?

andper ::

dolenska ::

na b&h sm gledal minolto z2 , ki tam stane slabih 60jurjev. zdej pa me zanima al se jo splača naročit in kako je s plačilom pa kolikšna je poštnina.
zanim me tut koliko časa recimo potuje v slovenijo pa če lahko kako uveljavljam garancijo, če bi blo slučajno kej narobe.

dolenska ::

sm mal počekiral na strani pa so potni stroški za ta digitalc, od 42$ do 162$. tako da me pride vseskup z osnovnim načinom dostave okol 67jurjev.
zdej pa me zanima al čem sploh zaupat tej trgovini al ne.

[MYTiX] ::

A pr nas ti še kej dodatno zaračunajo? Razen poštnine.
podpis

dolenska ::

ja ne vem ker sm jst te cene pobral iz njihove spletne strani. bi blo super če bi se mal razpisal tisti k je že kej kupoval.
cena je pa mamljiva

antonija ::

Placal bos ((ceno + postnino)*carina)*davek=velik prevec!!! Po mojih izkusnjah vse skupi doda okrog 40-50% k (cena + postnina). Amerika se ni v EU...:D

B&H je pa drgac huda stacuna, kolega mi je pred mescom prnesu kar nekaj stvari od tam (ni sam internet stacuna, ampak tud fizicna bajta v NYju), pa je to ogromna zadeva, tko da pomojem ne nategujejo.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

dolenska ::

pol pa raje ne bom kupoval preko oceana ker očitno je predrago. tako da bom moral kupit minolto z2 al pa z3. bom probal vzet preko kakšne firme da bom dobil davek nazaj.

antonija ::

Evropske cene za Z2 in Z3. Verjento cenej kot pri nas, sam k ne poznam SLO cen...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

dolenska ::

antonija hvala lepa za informacije.
me pa še nekaj zanima: ker je na strani več različnih cen oz. ali obstaja več verzij Z3.

piše pa takole
Konica Minolta Dimâge Z3 (2733101) 122 Angebote ab € 289,--

Konica Minolta Dimâge Z3 (diverse Bundles) 40 Angebote ab € 315,04

tako da sta to dve verziji pa me zanima kaj je ena pa druga ker jst ne znam nemško.

antonija ::

Z3 je sam fotoaparat, z vsem kar da minolta zdraven (baterija, majhna spominska kartica,...), Z3 (diverse Bundles) pa pomeni "razlicni paketi" in je fotoaparat pa ksna torbica pa vecja kartica... kar pac da trgovina samoiniciativno zdraven.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Bockor ::

midi prodajam minolto Z3 z 512Mb ultra II kartico ter hitrim polnilcem z možnostrjo polnienja v avtomobilu z 2200mAh baterijami.
Za več info piši na agjerkNO@SPAMsiol.net
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konica Minolta Dimage Z3 navodila

Oddelek: Pomoč in nasveti
6962 (908) darko_modri
»

kupovanje preku interneta

Oddelek: Kaj kupiti
61430 (1259) nodes
»

Minolta Z2 raw hack firmware

Oddelek: Zvok in slika
252551 (2178) Gundolf
»

Digitalni fotoaparat do 100k

Oddelek: Kaj kupiti
473170 (2533) TribesMan
»

A70 vs EOS-300D vs Minolta Z1

Oddelek: Kaj kupiti
201993 (1764) frenk

Več podobnih tem