» »

Kabelski internet??

Kabelski internet??

_EN_ ::

Zdravo. mene pa samo zanima kako deluje kabelski internet pa keri ponudniki so kaj v sloveniji. pa cene priključnine ter mesečna naročnina?

Fury ::

Deluje slabo ali dobro. Odvisno od ponudnika in lokacije.
www.amis.net
www.triera.net
www.k2.net
www.arnes.si
www.voljatel.net
www.lj-kabel.si (kabl tv)
www.telemach.net (lameass provider)

itd

darkolord ::

www.telemach.net (lameass provider)


kaj si pa s tem mislu???

MasterMind ::

S tem je mislu, da so tam sami lenuhi in idioti. (kar je seveda res...)

darkolord ::

ne, ni res :D

MasterMind ::

Res? D niso? Pol mi pa povej, zakaj sm jih jaz skor en let prosu, d bi mi napelal kablsko PA MI NISO! (pa čez vas so napelal kabl!). Siol je pa v enm tednu use urihtal...

darkolord ::

meni ponavadi takoj vse urihtajo...

MasterMind ::

To je tudi odvisno kje živiš... Če žviš v neposredni bližini centrale bojo ti prec urihtal (ker grejo sam peš par ulic pa so pr teb...) Jst sm pa v predmestju...

perci ::

Darko no :D - če v petek ob 13h poveš, da ti net ne dela, oni pa pridejo popravit v ponedeljek (to je prabilo, ne izjema), je to precej lame ;) - pa sej oba veva kako je no ;) - ti si skoraj edini zadovoljni uporabnik Telemacha ;). In zadovoljen si veva zakaj (zaradi ne popolnoma običajnih razlogov :D).

darkolord ::

jah... sam če jaz pokličem v soboto recimo ob 6h zvečer, bo človek prišel ponavadi tudi ob taki uri do mene... (razen če ni takrat dežuren kak bebo :D :D )

MasterMind ::

Pa kukr jst vem ma kabel tm okol 1mbit povezavo... Medtem ma pa ADSL lahk 4mbit (za fizične uporabnike). Medtem je pa za pravne 8 mbitna povezava!

darkolord ::

Optični vodi imajo pa do 10gbit...

poglej naslov teme preden zacnes o ADSLju govorit :D

MasterMind ::

Sam maš ti to na voljo? Jaz vem kaj optika zmore... Samo kablaši lepo in pridno zapirajo "pipice"... :)

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

jah bi imel na voljo če bi imel dovolj denarja... (za adsl bi tut dnar rabu :D )

sej ni poanta tega topica zdej kaj je boljš al ADSL al kabl al whatever...

CaqKa ::

mastermind.. ne bučk trosit...
triera ponuja večje pakete od 1mb pa verjetno tudi kater drugi ponudnik kabelskega interneta.

aja pa dajta se umirit.. drugače bom primoran ukrepat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Eagle ::

Pa kukr jst vem ma kabel tm okol 1mbit povezavo... Medtem ma pa ADSL lahk 4mbit (za fizične uporabnike). Medtem je pa za pravne 8 mbitna povezava!

mastermind če si taka glavca kak pa te mam jaz 5mbit na kablu pa sn fizicna oseba a ? nea nekaj bluzi če nisi na tekočem .. pravne osebe pa majo moznost 10mbitof tak da .. ne blekaj neumnosti

http://www.triera.net/storitve-doma.php?show=cenik



CaqKa kaj mi te nekaj za brezveze briseš poste ej jaz pa se mantram pa pisem..kam vodijo taki moderatori .. sej smo pa te v svobodni deželi al si ti v zaporu pa surfas ?

CaqKa ::

zato ker je tip naredil preveč offtopic postov..
če ti pa kaj ne paše pa imaš pritožbe

Fury ::

darkolord - zaposleni, sini/hčere(?) zaposlenih ali direktorjev/kvizlingi ne smejo komentirat na ta topic :)

JC_DENTON ::

PERFTECH [cenzura] !!!

Nikar ne mejte pr njemu internet !!!
Zakaj pa ne , si pa lohka preberete temo od IRC bana na tem forumu pod poglavjem INTERNET

[UMIRI SE!!!!!!!! lp moderator]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

NetCom ::

eh...
jst imam Perftech kabel preko LJ Kabla, pa dela super, edino admini na obeh straneh so "cudni", pa pipco bi si nekako moral odpreti :))

punisher16 ::

mene pa zanima,če je kateri od teh ponudnikov(slovenskih) za ccelotno slovensko ozemlje

pivmik ::

Mislim da je Telemach najbolj razširen po Sloveniji, to pa ne pomeni da je POVSOD.
LP, Gregor GRE^

Highlag ::

Jaz tud nimam večjih pripomb čez Telemach.

Zadeva deluje, mogoče bi bila povezava malo hitrejša, sicer pa imam za hitrejšo povezavo premajhne diske, tak da je vseeno.

Ja pa lako bi nam dal par MB placa na serverju za WEB strani.

KAbel ni nujno, da ga lahko dobiš. Vse je odvisno od lokacije in kakšno kablovje in ojačevalce imajo na tvoji lokaciji. Če živiš v bloku je večja verjetnost, da boš kabel dobil, kot recimo če živiš v naselju kjer je samo par hiš, ki imajo kabelsko TV. Za delovanje morajo pač vgraditi dvosmerne ojačevalce, ki verjetno njih tudi nekaj stanejo. Omrežje sicer prenavljajo samo to pač traja.
Never trust a computer you can't throw out a window

punisher16 ::

kaj pa za pridobitev?a se kar pokliče tisto številko(kontakti) na njihovi strani!in ti oni pridejo use poštimat,al morš kaj u lastni režiji nardit??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neta mi zmanjka

Oddelek: Omrežja in internet
131193 (820) Grimlord
»

Poceni ADSL potem pa...

Oddelek: Omrežja in internet
262476 (1340) Mavrik
»

Občasno nedelovanje Slo-Techa iz SiOL-ovega omrežja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
626213 (6213) MrStein
»

kabelski internetnet VS. ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
876722 (5043) Soprano
»

Against TELEMACH !!!

Oddelek: Omrežja in internet
321679 (903) yimi

Več podobnih tem