» »

zatikanje divxa

zatikanje divxa

js ::

zakaj se mi pri vseh divxih zatika slika zvok pa gre normalno. mam athlon xp 1600 in geforce 2 mx?

cyber ::

Ponovno namesti kodeke, pa potem ponovno poskusi.Rabiš pa Divx 3.11, 4.11, ter antifreeze kodek.

akulp ::

Poskusi v programu kjer "laufaš" filme nastavit pri DivX kodeku CPU ???)ne wem kwa točno piše) čist na nulo..

Če še nisi poskusu daj ker mogoče ti bo pomagal men je!!

OZZY ::

Ena fora je lahko.
Če imaš inštaliran kodek 4.11 in ga uporabljaš tudi za gledanje 3.x verzije filmov potem je lahko tukaj problem.
Oba kodeka 3.11 in 4.11 se lahko uporbljata istočasno. Inštaliraj prvi kodek 3.11 in potem čez 4.11 in tam ko te vpraša, če hočeš, da ti 4.11 kodek predvaja tudi 3.x filme odgovoriš ne. Sedaj bi moralo teči absolutno bolj gladko.
Je preiskušeno.

Pa une nastavitve daj vse na defoult v predvajalniku.

Pa katerega sploh uporabljaš. Noso vsi enako hitri in imajo nekateri probleme. najbolj je bsplayer in pa jaz
uporablam win medija subtitle plajer in pa seveda playo.

Pa tudi antifreez kodek lahko daš. Le ta omogoči predvajanje tudi če imaš slab frejm in ti slika ne zašteka.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

js ::

ma to sn že vse probo in nič ne pomaga. inštaliran mam samo 3.11 kodek film je pa tud sigurno posnet s tem kodekom.
sam finta je pa v tem da mi tudi pri DVDjih dela isto.
kaj bi lahk blo krivo? grafična kartica?
v igrah se mi zdi da dela normalno!

prosim za pomoč!

mobisuxguru01 ::

če ti še dvdji štekajo pa to ni od kodeka odvisn, mal poglej DMA, al pa kkšne druge HW nastavitve

lp

js ::

DMA mam vkloplen. dvd rom ne more bit kriv ker mi isto dela tud z diska. katere HW nastavitve še naj sprobam???

Kaboom ::

http://www.tac.ee/~prr/videoutils/

dol si posnami : DivX AntiFreeze

...skoraj 100% je to rešitev. če pa si že res dol posnel, kot si tudi napisal, potem pa ne vem...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

DMouse ::

Probej downloadat BSPlayer, pa klikneš desni gumb v okno kjer se predvaja film, klikneš Properties > Divx decoder Filter in nastavi postprocessing level na 0.
Če maš windowse nt ali 2k ali xp v taskmanagerju klikni na bsplayer.exe (pod procesi) in dodeli višjo prioriteto (npr. AboveNormal). Ma da dela!!

cyber ::

Kero plato maš, mal stestiraj sistem kaj pa igre štekajo kaj ne glede na to da imaš ti athlona1600 jaz imam celerončka na 980 mhz pa gledam divxe vse na cpu 4, post processing level prav tako na full pa mi niti malo ne šteka pa ni važen al je to resolucija 720/480 al 640/512, 672/272, mi filmi laufajo full dobro brez kakšnih težav in lahko zraven filma še marsikaj drugega počnem pa ne šteka, tko da recimo pr teb je ziher problem al v samih winsih al pa nekaj z gonilniki.
Ker praviš da si vse že sprobal. al pa namest
ponovno windowse lahk je tam problem.
Aja pa še nekaj kako si namestil divx 3.11 si pognal run me first, ko si inštaliral., saj res da je to čist stara zadeva sasm nikol se ne ve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cyber ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

slabo predvajanje Dvixa

Oddelek: Sedem umetnosti
13894 (653) leonius

kateri program uporabiti za kompresijo videa v DivX formatu (delam iz DV AVI formata)

Oddelek: Zvok in slika
402340 (1592) nemesis
»

XP - media player - DivX problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
151130 (951) freserovski
»

DivX s čem jih delat

Oddelek: Zvok in slika
261938 (1384) EX-B
»

DivX kodek

Oddelek: Zvok in slika
151430 (977) CaqKa

Več podobnih tem