» »

Najboljši defragmenter

Najboljši defragmenter

KontraCepec ::

Kater je najboljši program za defragmentiranje? Meni se zdi najboljši O&O Defrag. Zaradi splošnega mnenja sem sedaj probal še Executivov Diskeeper... pa se mi o&o zdi še vedno boljši (sistem se hitreje odziva če defragmentiram z njim, kar mi je najpomembnejše).

Torej kater je najboljši?

Matev ::

če jaz poženem defrag se mi zdi da bi računalnik rabu par dni da uredi vse skupi....

a je sploh mogoče defragmentirati v realnem času 30+ giga disk naphan do recimo polovice

se mi zdi da je tale defrag sam do ene 400-1000mega diskov bil uporaben

Tilen ::

Matev, jaz dam moj disk defragmentirat recimo ob 2 zjutraj in pojma nimam kdaj se to konca :) vem samo da ko se zbudim ob 10 da je vse naret. Diskeeper pa dela zelo hitro mislim da bi v kaksnih 2 urah tale moj disk "porihtal".
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

KontraCepec ::

Jah matev, tako je... pa sej dost je že, če je sistemska particija defragmentirana. In ta pri meni nikoli ne zraste čez 5gb, tako da za defrag porabi okrog 1 uro.
Na tej particiji je samo os in programi. Dokumenti, mp3ji, začasni programčki, igre so na drugih particijah. Tako se sistemska niti ne spreminja dost in je dovolj, če defragmentiram vsake 3 mesce enkrat. Ena ura na četrtletje pa niti ni dost ;)
Važno je, da so fajli, ki jih os pogosto rabi v enem kosu, za dokumente, mp3je in podobno navlako je škoda izgubljat čas.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

disk defragmenter ne opravi do konca svojega dela

Oddelek: Programska oprema
211952 (1491) lolek84
»

Defragmentiranje??

Oddelek: Programska oprema
271913 (1372) elasto_mania
»

Program za defragmentiranje!

Oddelek: Programska oprema
172278 (2026) LuckyMato
»

Kateri program za defrag?

Oddelek: Programska oprema
243400 (2871) Jeebs
»

Defragment Disk na WindowsXP-težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
16970 (777) Kriko

Več podobnih tem