» »

Program za defragmentiranje!

Program za defragmentiranje!

simon1 ::

A mi lahko svetujete program za defragmentiranje diska.

Senzacionale ::

Probi to, al pa saj je zram windowsu tud!

http://www.executive.com/coverpage.asp

simon1 ::

Ja sej vem, da je zravn windowsov tud ampak baje ne opravi svojega dela tako kot bi moral, zato me zanima
ce obstaja kakšen boljši program?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simon1 ()

phoinix ::

Men se pa zdi da defrag progi poled winsow (2000 in XP) je še najbolš. Bolš je od Nortona 100%. V prejšnih winsih so vgrajeni progi jajca.

Zheegec ::

Jst uporabljam System Mechanic 4.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Caligula ::

Nekdo mi je rekel (ma XPje na racunalniku pa se 98 zraven), da ob vedno defragmentira v 98kah (winsi) ces da kao dost boljs disk pol defragmentira kokr ce ga v XPjih. Je kej na tem?

podtalje ::

Defragment programi v winsih so čisto uredu. Njihova glavna pomankljivost je pa počasnot.

cryptozaver ::

DiskKeeper se po mojih izkusnjah zelo dobro obnese.

simon1 ::

Nekej sem slisal, da obstajajo se dosti boljsi programi za defrag kot pa v windowsih!?

Matri[X] ::

Executive Diskepper jaz uporabljam na vseh računalnikih in sem z njem zelo zadovoljen.

OmegaBlue ::

Za defrag useh Wintendo sistemov je Executive Software Diskeeper the one and only :D .
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Jebiveter ::

Meni ze dolgo dobro sluzi O&O Defrag Professional, sedaj pa O&O Defrag Server :D
Klasa zase!

PS: Se dobro, da linux ne potrebuje defraga :D 8-)
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

jsmith ::

Defrag v Windows 2000 in XP je oskubljena verzija programa Diskeeper podjetja Executive Software. Za osnovne potrebe zadošča, za kaj več pa uporabi "ta veliko" verzijo.

Za defragmentacijo posameznih datotek in imenikov (ali tudi celotnega diska) pa obstaja brezplačen program Contig:
http://www.sysinternals.com/ntw2k/freew...

simon1 ::

Sedaj sem sprobal Diskeeper in odlično deluje. Mam pa xpje. Veliko več praznega prostora imam sedaj kot pa prej ko sem defragmentiral s defrag progrmamom v Windowsih!

simon1 ::

A ste opazil pri programu Diskeeper, da piše, da je kapaciteta diska 111,6 MB, mogl bi pisat pa 111,6 GB. Jst mam disk 120 GB. Vrjetn so naredil kakšno manjšo napako pri programiranju. Sej ni nč pomembnga ampak sm le opazu.:D

LoneWolf ::

Veliko več praznega prostora imam sedaj kot pa prej ko sem defragmentiral s defrag progrmamom v Windowsih!

Dobra! :D
Fantje pri Executive Software pa v jok... >:D

krucymucy ::

kapaciteta cisto pravilno pise ... namrec npr. 18,169MB = 18196MB le da je vejica vmes da je lazje prebrat ...

LuckyMato ::

Za defragmentiranje uporabljam program http://www.oo-software.com/en/index.html in tudi clever cache. Je mogoče kdo probal katerega od teh dveh ?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

disk defragmenter ne opravi do konca svojega dela

Oddelek: Programska oprema
211965 (1504) lolek84
»

Kateri program za defrag?

Oddelek: Programska oprema
243417 (2888) Jeebs
»

Diskeeper vprašanje

Oddelek: Programska oprema
91149 (1029) TheJack
»

Defragmentacija

Oddelek: Pomoč in nasveti
81287 (976) freejack
»

disk defrag za w2k

Oddelek: Pomoč in nasveti
51147 (1087) Han

Več podobnih tem