» »

DVD-RW

DVD-RW

Border ::

Kaj pravte na tegale...


http://www.com-shop.com/article.asp?Art...

DVD RW*8 LG GSA-4081B SuperMulti (+/-)


Cena le 35.000 SIT....

[popravil naslov teme,ker je govora o DVD pečki in ne o navadni pečki-boštjan]
  • spremenil: boštjan ()

pingo76 ::

Po besedah prijatelja ki ga ima je baje dober. Zelo dober je tudi NEC 2500A s katerim imam zelo dobre izkušnje predvsem v formatu DVD-R ter ga lahko dobiš že ceneje kot LG-ja. Alternativa je še nekoliko dražji Pionner A07 (ima podobno elektroniko kot NEC 2500A). Ostanejo še liteoni ter plextor za katerega pa je velika večina mnenja da je predrag za tisto kar naredi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

Dr_M ::

jest bi raj kupu neca 2500, ker pac podpira visje hitrosti. je pa res da lg podpira tut dvd-ram, sam dvomim v njegovo uporabnost.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

JohnyB ::

Ja Liteon je pa 37 jurčkov!

2 jurčka več tko da ni ne vem kake razlike pač stvar posameznika !
Apple iMac

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JohnyB ()

Caligula ::

Od vseh trnutno na trgu je NEC boljsi in je tudi najnovejsi. Je pa lepo, da je tudi najcenejsi (30.000 SIT) in se film ti senkajo v JAE.
Tako, da kar NECa vzami o ostalih pa trenutno nima smisla sprasevati. Ta LG je po testih povprecen glede kakovisti peke in hitrosti, NECa pa hvalijo prav zaradi kvalitete zapisovanja, ki je trenutno apc najvisja.

Skratka NEC 2500 naj bo.

misso ::

Še jest eno vprašanje da nebom nove teme začel.

Katerega pekače se splača kupiti:

Lite on 811

ali

Nec 2500

Dobim jih za skoraj enako ceno

Red_Mamba ::

NEC 2500 kupil včeraj v JAE v Celju, imajo akcijo dorazprodaje zalog, cena 31000SIT.
Posnel nekaj DVDjev, nobenih problemov.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Caligula ::

NEC ima rahlo prednost. Boljsa kvaliteta zapisa (kar je nekako bistvo). Drugace je Liteon kul samo je tudi starejsi.
Skratka odgovor je NEC.

podtalje ::

Mislim da NEC ne podpira booktype setting ter da slabše bere in zapisuje
zaščitene CD-je.

Caligula ::

Originalno pocasneje (ne slabse) rippa. Je pa zato v neki sosednji temi link do programcka, ki to spremeni.
Booktype pa bo verjetno tudi podprt, a bo tako kot pri Liteonu verjetno to kdo neuradno naredil.

misso ::

Mene pa zanima v kateri verziji je Nec 25000 ki ga prodajajo v jae.
Ali je v škatlasti verziji ali ga dobiš v vrečki.

pingo76 ::

Kakor je meni znano nec 2500A obstaja le v oem različici. Retail-a pa sploh ni nikjer saj se proizvajajo le za oem trg. Saj ni panke ne? Kdo rabi karton, 4 vijake in morda 1 medij zraven za kakih 10.000 več. Na srečo je pri nas dopustno prodajati oem izdelke končnim strankam posamično.
Pa pojdite kupovat pekače osebno (raje kot da vam ga poštar prebrca do doma. Ace ventura anyone?).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

Caligula ::

V JAE je bulk verzija.

pingo76 ::

Zgleda da za evropo obstaja tudi retail verzija ki vsebuje še dva medija, ATA kabel, 4x vijaki, Nero in še nekaj drobnarij. Pri nas ga pa ni zaslediti saj to nikakor ni vredno kakih 10.000 več. Je pa lična embalaža... Plextor skrij se!:D

Border ::

1. A je mozno dobit DVD-RW, ki ga priklopis na USB2 in kaksna je hutrost prenosa podakta tujak, je fejst pocasnejsa ko preko IDE kabla?

2. Moti me, ker imajo vsi DVD pekaci samo 2 MB predpolnilnika... dobro ce bi jih imeli 8 MB....

JAE AKCIJA:
Vnesite tukaj NEC ND-2500 DVD zapisovalnik + DVD FILM
Cena (SIT): 30.990,00 v košaro
NECov ND-2500 je najhitrejši DVD zapisovalnik na tržišču, saj z 8x hitrostjo zapisuje tako DVD-R kot DVD+R medije! DVD prepisljive medije zapisuje s 4x hitrostjo, kar ponovno velja za oba standarda. Poleg pisanju in branju DVD medijev, zapisuje tudi CD s 32x hitrostjo in jih prepisuje s 16x hitrostjo. Hitrosti v prid govori tudi kratek dostopni čas 120 ms za CD in 140 ms za DVD medije in 2 MB cache medpomnilnika. NEC ND-2500 je moč kupiti v standardni slonokoščeni in črni barvi, tako da se lepo poda v vsako ohišje.
Posebna akcijska ponudba: do razprodaje zalog vam poleg DVD zapisovalnika NEC podarimo DVD film regije 2. Te priložnosti preprosto ne smete zamuditi!



Stevilka v CE 03-491-17-77 in LJ 01-589-62-00

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Border ()

pingo76 ::

He he, na sliki pa je LG! Lol. Vsaj sklepam po centralnem logotipu. Moj nec že ne zgleda tako.
Piše kje slika je simbolična? :D

Caligula ::

Border, da se dobit ohije ja, samo je kakih 30 cukov.
Kupi USB 2.0 ohisje za disk.
Pol pa lahko na tisto vezje priklapljas vse IDE naprave-tudi DVD pekac, hitrost prenosa je toliksna, da bos enako pekel kakor preko IDE.

Preverjeno. Samo pazi, da kupis tako ohisje, ki se tako odpre, da pekac doseze IDE v njem in napajalni kabel. So pa tam nekje od 14.000 SIT dalje.

Border ::

Ej cene ful padajo pekacev.... jaz spremljam to ze leto dni... Pred letom dni so bil cene 100.000 SIT... od takrat sm potreboval 3 DVDje da sm jih zapekel... to mi je naredil kolega... zdej so cene 30.000 SIT za dober pekac... Cena nekje po prvem maju bo cca. 20.000 SIT za dobr prekac... pac moje mnenje...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD-/+RW

Oddelek: Kaj kupiti
241686 (1039) Vommy
»

DVD/CD - rw (Kaj kupiti?)

Oddelek: Kaj kupiti
161342 (1178) Border
»

DVD pekač

Oddelek: Kaj kupiti
301957 (1398) Caligula
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656130 (4746) pingo76
»

izbira DVD-pekaca

Oddelek: Kaj kupiti
412352 (1570) Caligula

Več podobnih tem