» »

DVD/CD - rw (Kaj kupiti?)

DVD/CD - rw (Kaj kupiti?)

Border ::

Lep pozdrav!

No, ze dolgo nisem pisal v ta forum. Zanima pa me kateri DVD/CD pekac naj kupim oz. kateri je vreden nakupa.

Men je kolega predlagal DVD/CDRW Pioneer DVR-107 (32.000 SIT).

Hvala...

laibachnsk ::

Nec 2500 a
Mislim da je še vedno akcija v JAE za 27000 sit.To je trenutno BEST BUY.

zee ::

laibachnsk ima prav.

tudi sem se odločal med NEocm in Pioneerjem (prav tem, ki ga ti gledaš), pa sem po prebiranju testov in komentarjev ugotovil, da je Nec definitvno boljši.

Sedaj ima Nec-a že tva tedna in dela brez problemov.

lp zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Caligula ::

NEC 2500.

Border ::

Aha... nec 2500... zanimivo... 27.000 - se drag ni... kje se ga splaca kupit tega neca??


Se kaksen predlog?

podtalje ::

Na nakupi.net mislim da je 26.000 SIT.

Border ::

Pravkar sm se menu s kolegom ima NEC 1300a... pa je reku da FULLL ni zadovoln... naj vzamem raj Pioneer DVR-107...

boštjan ::

stare verzije NECa so res bile slabe,a 2500a je pravo nasprotje.meni peče cd in dvd zelo dobro,pa pri branju se trudi skopirat še najbolj popraskan cd.pioneer 107 BOX kupi le če češ met 2 leti garancije

jurcy ::

2500a,sam ga imam in ti ga toplo priporočam

jsmith ::

Meni NEC ND-2500A zelo dobro dela (tako zapisovanje CD-ROM-ov kot DVD-RW). Priporočam.

Border ::

Ce pravte da je NEC 2500 vredu... bom vrjetno kr tega vzel... Ko sem gledal na netu, nikjer ni pisalo zraven crke 2500 "a"... zakaj?

CENE:
DVD-RW Nec 2500 DVD/CD-RW
povezava1

DVD/CDRW Pioneer DVR-107
povezava2

DVD RW*8 Pioneer DVR-107D Bulk
povezava3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Border ()

DjTonic ::

Vredu je tale NEC ND 2500A je po mojem najboljši nakup sedaj. Jaz sem z njim zelo zadovoljen glede zanesljivosti zapisa CD-R/RW in DVD-R. Sicer pa malo poišči po forumu, ker se je predkratkim veliko govorilo o tem.

Border ::

Nc sm se odlocu... kupil bom NEC ND-2500A (DVD±RW)... cena 26.000 SIT...

Wad@ ::

jaz imam tudi neca in sem zadovoljen..samo kar se tiče popraskanih cd/dvd-jev (predvsem dvd-jev) je BOLJ vztrajen pioneer 106..moje izkušne

Caligula ::

Kadar mate opravka z slabimi mediji in jih je tezko prebrat, dajte v neru vklopit nero speed in omejite read hitrost na recimo 2krat. Pa mal se s tem igrajte. Bi bli preseneceni kolkrat to pomaga. Pogoni sami se zaganjajo na silo, kadar ces ne znajo prebrat, ce jim pa umetno omejis pa jim je kdaj lazje. Skratka mozgani teh zadev so se zelo primitivni.

Dredd ::

Najslabši možen argument proti 2500-ki je to, da je bila 1300-ka zanič. Tudi Sonyjevi ali Philipsovi TVji so nekateri super, nekateri pa direkno za na odpad s trgovinske police.

Border ::

No, jaz sm narocil NEC DVD +/- R/RW ND-2500 ... Roland... cena: 26.552 SIT ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater DVD-RW naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
191814 (1157) OldSkul
»

DVD pekač

Oddelek: Kaj kupiti
302006 (1447) Caligula
»

Rabim pomoč med izbiro dveh dvd pekačev, ker sam ne poznam najbolje.

Oddelek: Kaj kupiti
91461 (1321) mercho
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656384 (5000) pingo76
»

izbira DVD-pekaca

Oddelek: Kaj kupiti
412412 (1630) Caligula

Več podobnih tem