» »

Kaksne so razlike med Corsairi ?

Kaksne so razlike med Corsairi ?

Tilen ::

Zanimajo me razlike teh Corsair ramov ki jih imajo v ponudbi pri JAE.

Se splaca za ene odstet 10k vec kot za druge? In pa mnenje nekoga ki jih ze ima,katere ima in kako so se obnesli v kaksni kombinaciji.

lp Tilen

Gost ::

Če misliš ponudbo na prvi strani: -> tisti za 11kSIT so 256MB tisti za 21kSIT so pa 512MB ->:D
Drugače pa so te rami v ponudbi VS serija, se pravi so po zmožnostih enaki drugim noname ramom.
Tisti dražji rami corsair rami CMX serije so pa namenjeni navijanju.

Gost ::

Drugače pa je bilo o teh ramih tule že ohoho napisano.

Tilen ::

kojot jaz mislim tiste za 31k sit --> 512 MB :) ce se sploh splaca al raj one "navadne" za 21k 512
aha... oki :) Pol bom kr tiste tadruge vzel za 31k.
Aja, pa ce bi lahk dal kak link kje se je o tem debatiralo bi blo tut zelo fajn =) bom pa tut sam malo pogledal po forumu.

lp

Gost ::

Ja sej te razumem, jaz tudi včasih kakih stvari na netu ne najdem: npr. tukaj, morda bi bilo pa tudi za razmisliti o kakih drugih ramih npr. kingston.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()

Tilen ::

hvala, sem povprasal =) glede kingstonov pa je tako ... mislim narocat prek spleta in jih nimata niti jae niti mimovrste mislim da tut ne ena-a tk da ne vem kak bo tole.ce ves ksno spletno prodajalno in da majo te kongstone bom razmislil še o tej varjanti.

Wox ::

Poleg Corsair in Kingston se da pri nas dobit še GaIL in TwinMOS. GaIL Ultra so npr. zelo dobri moduli. Kupiš pa jih lahko tukajle.

Tilen ::

Pr teh Geil modulih je baje tako da lahko naletis na en zelo dober primerek lahko pa da dobis enga kr neki =) res pa je da se lahko to cist vsem zgodi samo mislim da ce bi sel v Corsair varianto da nebi "zgrešil", mislim pa navijat seveda.

Gost ::

O slabih serijah geilov ne vem nič, maš jih pa v tukajle (nakupi.net).

Gost ::

Pa še taipan ima corsair rame.

Wad@ ::

Pa corsair rami niso ravno za nf2 plate, ali se motim?

Tilen ::

Hja kje si to zasledil? Sm slisal govorice, konktrtnih primerov pa 0. PO forumu sm videl da so tut relativno dobri rezultati z navadnimi corisairi (VS) na NF platah.

Wad@ ::

Potem se splača kar nekako vzet tiste pod akcijo?
Čeprav se nagibam k twinmosom twisterjem, ali pa k Geil-om pri nakupi.net

Wad@ ::

Pa če se recimo odločim za twisterje so vredni 3500 5k več od 3200?

Gost ::

Wad@:če se odločiš za twisterje, so vredni tistih 5000 SIT več kot 3200, seveda ob predpostavki, da boš navijal. Sam bi z veseljem imel 3500 ali 3700 namesto 3200.

Wad@ ::

Pa recimo v praksi kolko se pozna...in primarno delovanje je?
Pa kaj za vraga so tisti Geil(3200, 3500?)

Wad@ ::

Ok..videl, da so geil 3200:8)
Pa imajo cas 2.5 twisterji 3200 pa 2.0?

mloncar ::

samo geil rami so mal cenej kot twister!

so pa cas 2.5 in grejo na 254mhz (7,3,3,2.5) - sinhrono!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

Wad@ ::

ja...če grejo tebi to ne pomeni,da še vsem drugim;)

OmaDesala ::

Kaj pa DIMM 1GB-3500 (2x 512MB DDR 433) s hladilnikom pri JAE (baje so proizvajalca Wintec s Samsung cipi). Je to smiseln nakup?

Plosca: Abit NF7-S

Tilen ::

No in jaz sem se zdaj odlocil za nakup... in sicer sem vzel pri JAE

2x 256 corsair mx PC3700 za katere sem odstel 39.500 s postnino. (komaj cakam postarja), aja tile bojo v kombinaciji z NF7-S in 2500+ barton :>

Komentarji?:) Bomo veselo navijali ? >:D


lp, Tilen

JIM22 ::

Zanima me kako se kaj obnese TWINX512-3200LL ram. Se ga da dobro navit. Vsaj 240FSB, če ne še več>:D . Rabim nekaj,da ima dobre timinge in da lahko dosežeš dober FSB. Lahko tudi katera druga firma. Prosim svetujte mi.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

JIM22 ::

A nima nobeden tega rama. Kolk sem bral na njihovi strani, naj bi bil zelo kvaliteten in dobre timinge ima.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram za nforce2 (epox8RDA3+)

Oddelek: Kaj kupiti
191435 (1116) BluPhenix
»

Kateri ram...

Oddelek: Kaj kupiti
461791 (1273) Tic
»

Geil rami (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
844784 (3197) Fury
»

Katere rami za Abit nf7-s

Oddelek: Kaj kupiti
9916 (781) Tilen
»

ktere rame naj kupim

Oddelek: Kaj kupiti
171308 (1083) TribesMan

Več podobnih tem