» »

Kateri DVD-/+RW

Kateri DVD-/+RW

alexb ::

Zivjo!

Katerega pekaca DVDjev priporocate?
Sam sem si nagledal Lite-on-a 812S ki ga iz AUT dobi po posti pod 100EU, se pravi, da je cenejsi od zapisovalnikov, ki so v prodaji pri nas, poleg tega pa tega modela sploh se ni pri nas za nabavit..

Ga mogoce ze kdo ima?

lp, alex

Zako ::

Mogoce mislis Lite-ON SOHW 812S?
Ce mislis tega, ga kar vzem, saj je ist ce ne se boljs od NEC 2500A.
Pa poglej si test na
Lite-On SOHW 812S review

LP

P.S. porocaj o pekacu, ko ga dobis in stestiras.

Caligula ::

V JAE mas NEC 2500 za 23.500 SIT.

Pa se zunaj so shackani firmwari k omogocajo, da skor vse DVDje peces na najvisjih hitrostih in uspesno preverjeno pece na Dual layer medije, ki pridejo kmalu na trg in shranijo do 8.5 Giga materiala.

Skratka to je najboljsi nakup.

23.500 SIT je slabih 100 Evrov pa se lepo mas v SLO garancijo pa se dalec ti ni treba ponj.

alexb ::

Kje si najdu to ceno?

Jst ga v jae-tu vidim za 27k

Vikking ::

v jae nimajo več akcije!

delfinus ::

Peluga pa 77EUR = 18.400SIT. Kar obcutna razlika pri komponenti. lp, D.

Vikking ::

+ bencin+cestnina+hrana+pljača pride nakncu dvd pekač 40čuku!!! pa še za garancijo morš spet lazit gor v tujino če kej narobe!!!!!

Caligula ::

Pol pa se mal pocak, da bo kje spet v akciji. Pa itak cene sprot padajo pa dvomim, da je DVD pekac neki brez cesar bos v enmu tednu al pa dveh umru :D

laibachnsk ::

V JAE je še vedno akcija.Še vedno piše da je v akciji za 23.500 na www.jae.si(na naslovnici)

Vikking ::

www.jae.si

ARTIKEL: CENA:
NEC ND -2500 OEM 28.080,00 SIT
NEC ND -2500 ČRN OEM 27.000,00 SIT
NEC ND-2500 DVD zapisovalnik 23.500,00 SIT

Če niso smešni pr JAE. Redko kdaj vidiš tak spekter cen za isti izdelek v isti trgovini, isti polici!!!!

laibachnsk ::

To je pa res,za cene moraš vedno klicati na telefon,zato ker svoj cenik ažurirajo mogoče enkrat na mesec,pa tudi to je vprašanje.
Edino kar ažurirajo je naslovna stran,ostalo je vse z takimi cenami,da ne moreš verjeti.
Pa da se to dogaja tudi v trgovini,pol pa res ne vem kaj mislijo....
Pa še nekaj,enkrat sem klical na telefon da vprašam če imajo radeon 9800 pro od gigabyte na zalogi,pa mi je možakar povedal auuu to pa nimamo že dolgo na zalogi,pol ga še vprašam,če lahko zadevo naročim koliko moram čakati,pa mi pove auuuu mogoče en mesec8-O.Še sreča da je povedal da je ni,zato ker sem slišal da gigabytke niso kaj prida in sem isti dan naročil r9800pro v mimovrste.com(pa še prišparal sem skoraj 20 tisočakov,zato ker je gigabytka bila takrat 78.000 v mimovrste sapphirka pa 62.000).Potem grem naslednji dan v Jae po Anteca 480w in glej ga zlomka vidim na polici gigabyte r9800pro in to ne eno ampak dve.

Zgodovina sprememb…

JaeMarketing ::

Dovolite mi, da se stvari lotim po vrsti.

Trenutna akcijska cena za DVD zapisovalnik NEC ND-2500 je 23.500,00 SIT vključno z DDV.
Enak izdelek v ceniku ima ceno 27.080,00 SIT, vključno z DDV. To je redna cena tega zapisovalnika.

Ta razlika izhaja iz dejstva, da JAE svoj cenik spreminja približno enkrat na mesec. Razlogov za to je več, večinoma pa izhajajo iz dejstva, da podjetje JAE večino izdelkov kupuje neposredno pri proizvajalcih in ne od distributerjev in preprodajalcev.

Izdelke, ki jih podjetje JAE nudi po akcijskih cenah, lahko najdete na naši naslovni strani. Cene v ceniku se ne spreminajo, ker so, de facto pravilne. Izdelek v akciji ponujamo po tej ceni zaradi posebnih okoliščin, zaradi katerih lahko tak izdelek ponudimo na tržišču ceneje, kot bi ga lahko sicer.

Trudimo se, da imajo izdelki na spletni strani ažurne cene, zato so dober vir informacij, saj spletno stran vzdržujemo v tesnem sodelovanju s prodajnim oddelkom in so cene na njej ažurne od dne, ko je bil cenik spremenjen.

V kolikor potrebujete še kakšne dodatne informacije, ali bi radi komentirali poslovanje našega podjetja, pa vaše komenarje veselo usmerjajte na moj e-poštni naslov.

Gregor Novak
gregor.novak-AFNA-jae.si
JAE Marketing

Zgodovina sprememb…

MEDENA ::

DVD RW*8 LG GSA-4081B SuperMulti (+/-)
Redna prodaja: 20.900,00 SIT
Spletna trgovina: 17.765,34 SIT
Prihranek: 3.134,66 SIT (15%)

polde66 ::

oj
jest sem enga iz njihove kcije kupu (nec 2500) u JAE-tu, pa mi je blo že na začetk mal sumljiv, nobene vrečke nč. Kr tko u roko komad. Ok. Prnesem domov mal pogledam pa je bil že mal podrajsan po straneh. Ok. Dam zadevo not v kompjuter zvežem zmontiram, prklopm, dam medij not- NČ!!!!!!
drug medij not NČ!!!!!!, film not NČ!!!!!, joker dvd NČ!!!!
mi je podturu enga iz servisa in zdej jest u tele zadeve k niso zapakirane tko k treba nč ne verjamem. Nesu nazaj takoj. Mi je ponudu druzga novga pa ga bk pol nisem uzel. Sem pa pol čez en teden kupu pioneer dvd A07 košta 32 jurjov pa mi ni žal denarja za to. Zadeva zapakirana, zraven pinnacl se programi, ma vse tko k treba. Pa še dela tko k je treba.
No skratka tele zadeve v jaetu je treba pazit da niso une k pač u servisu mal poštimajo pa nazaj dajo pol pa dela al pa ne. Sej ni problem če ne dela k druzga dobiš, ampak cajt in kilometri pa tud svoje nardijo.
LP Andrej

polde66 ::

ah še nekej
Kar se liteona tiče je zadeva res pocen sam kaj k mu morš tadrage medije kupovat da sploh hoče zapečt tko k treba. Pol pa zračunaj. Pršparaš 3 jurje k si pocen pekač kupu pa nekajkrat več daš k boš za taboljš medije mogu dat. Odlično se razume z verbatimi pol pa počas že izbira ker mu paše.
Smart bay-ov ne mara preveč, soundx tud ne kej preveč, intensotove tud ne sploh pa + ne. Pomoje je izbira med ceno in kvaliteto best bay še vedno NEC 2500. Ne izbira pri medijih piše skor na vse razen na intenso dvr+, na te pa pomoje tko al tko noben ne more pisat.
Jest osebno bom pa kr na Pioneerju ostal tud v bodoče. Mam dvr 106d pa zdej dvr A07XLA.
Če piše kako minutko dalj me sploh ne moti, važn je da zadeva deluje.
LP Andrej

Zdej sem pa že tečen a ne.

Caligula ::

Polde Polde.. 0:)

to pomeni OEM verzija-brez fancy skatel. In to je ponavadic enejse za nabavit in zato eni najraje OEM nabavljamo. Lepo dzabe v vreckici oz v roke :D Kaj mi bo skatla, k jo bom itak cez 5 minut stran vrgel..

Drugace se pa itak za NECa uporablja neuradne firmware, ki se z Intensoti cist vredu razumejo. Sam ni dobro na vec kot 4krati pect slabih DVDjev, ker jih bo NEC pol tezko prebral. Drugi DVD romi in clo DVD playerji jih bodo, NEC pa tezko. Smesno ampak res.

Crimson_Shadow ::

LiteOn811S je res zelo izbirčen glede DVD medijev. Ta novi, 812S pa je precej boljši glede tega, samo pri nas ga ne boš dobil.

polde66 ::

oj
OEM zadeva mi je čist jasna pa kul stvar je ja. Samo OEM zadeva v JAE-tu me pa mal odvrne. Ena slaba izkušnja pač. Drugač pa zadeva i intensom DVD-R je kokr tok ok. Vse enote jo spoznajo in snemajo skor brez problemov. Mal problemov ma ravn liteon 811. Velikat se zgodi da pol zadeva ni več berljiva. Verjetn je tud odvisn na kater paklc od intensa si naletu.
Večji problem so Intenso DVD+R, te sem pa vtikal v vsemogoče pečice pa jih ni od neca, liteona pioneerja noben zaznal.
Zdej sem ravn potegnu en nov firmwere za pioneerja A07 ki naj bi imel izboljšave v zvezi DVD+R-ov pa bi mogu še sprobat ali to drži al ne. Mam pa iste probleme z novimi DVD+R-ji SUPER NOVA slovenskega proizvajalca TRENDES. Bi mogu še probat če zdej dela.
Al pa jim en email poslat s katerimi pečicami zadeva laufa.
TOK o tem.
LP Andrej

Dr_M ::

Ta novi, 812S pa je precej boljši glede tega, samo pri nas ga ne boš dobil.

so precej boljsi in majo jih v bofu po 26k sit, s skatlo in 2 (?) leti garancije.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

samoj ::

Kje si dobli Pioneerjevega A07 za 33000 sit? Na jae-ovi strani imajo res poleg cene napisan ta model, vendar je ta cena za model 107 - preverjeno v trgovini.
Si prepirčan, da imaš ta model?

boštjan ::

saj 107 je A07

Caligula ::

Sam glede na to kok sta LG pa NEC cenej se tole ziher ne splaca.

polde66 ::

ni 33 ksit ampak 31.900.
preverjeno kupljeno in ugrajenož
model A07xla v jae
zdej ne vem če ga še majo ampak cca 3 tedne nazaj jih je blo še nekej. Drugač se pa ne sekirat k jih majo v BOF-u tud. In po isti ceni. 107 pa ni A07 žal. Se pozna k hočeš firmware gor dat. a07 so mi rekl da je pripravljen za dual layer medtem ko naj 107 nebi bil, bomo vidl.
LP Andrej
sem pa vidu LG 8xratnika v comtronu za 17 jurjov pa še mal, kje so pa hodil mal nazaj mater jim.

samoj ::

V čem je torej razlika med Pioneer 107 in a07?
Za fireware: na oba gre 1.15. Tko da tu mislim da ni fore.

Vommy ::

NEC-2510A Dual Layer stane cca .24.000 sit z DDV + slovenska garancija.
Lite-On SOHW-812S stane v Nemčiji cca 80€, da se ga preverjeno nadgraditi na 832S, kateremu je tudi padla cena(cca. 110 €).
Poglej na Evendi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vommy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater DVD-RW naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
191765 (1108) OldSkul
»

dvd snemalnik

Oddelek: Kaj kupiti
212293 (1791) Dr_M
»

DVD-RW

Oddelek: Kaj kupiti
171290 (1041) Border
»

izbira DVD-pekaca

Oddelek: Kaj kupiti
412352 (1570) Caligula
»

DVD pekač Pioneer 107/A07

Oddelek: Kaj kupiti
482474 (1818) boštjan

Več podobnih tem