» »

kasna plata

kasna plata

SkIDiver ::

Ja. Mam doma enga P166 MXX, ki je kr vabliv da ga mal navijm. Zanima me, če ostajajo kake starejše plate za te procesorje,ki dopuščajo navijanje, ker trenutno CPU domuje na intel 430tx ki pa ne dopušča navijanja.

luni ::

jop, ene ASUSke... samo ne vem kje bi to dobil :\
Artificial Intelligentia

SkIDiver ::

Ja če ma kdo bi kupu rableno. Če ma kdo kj tazga za prodat naj mi pošle mail.

ddragman@hotmail.com

VASkO ::

bos tezko naso kako socket7 plato, kolega jo ze isce 4 mesce pa nikjer ni za dobit (tudi rableno). ce pa najdes, bos tole zelo verjetno prodal, ne? ce je tako, daj potem mailaj mene, ker kolega nujno rabi plato.

SkIDiver ::

vasko socket 7 plat je k blata. Bom jz probu eno zrihtat iz ene firme. Sicr če se ne motm sem zanč vidu tut v salamoncu kukr sem ga na hitr prelistu.

aja. Enkrat sem bral en člank da intel plate ne podperajo navijanja, je to res al ne. Za te novejše vem da tega ne podperajo sam za tiste k majo socket 7 ne vem. Moja ma ene pine ob podnožju za CPU. Pa neki piše okrog. Zdej ne vem če je to za navijat al kaj.

Jz sm en monitor iz leta 1997 k so noter opisi plat pa nism zasledu nobene socket 7 plate. Mi lahko kdo svetuje v keri reviji bi najdu kak članek o teh platah.

SkIDiver ::

Evo vasko eno socket plato sm zasledu na bolhi stane pa 9 jurju. Če je prodana pa ne vem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Socket 7 - maksimalna velikost diska

Oddelek: Strojna oprema
171759 (1502) Tomay
»

dvix na slabšem pc-ju

Oddelek: Strojna oprema
171764 (1477) Phoebus
»

Kako pospešit Pentium 100 PC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
533786 (3180) AtaStrumf
»

FSB, win nestabilni pri 107mhz

Oddelek: Navijanje
231828 (1584) VASkO
»

Socket 7

Oddelek: Strojna oprema
161477 (1311) Boky

Več podobnih tem