» »

NOV Philips 32PW 8717 TV in "PIKA" ??

NOV Philips 32PW 8717 TV in "PIKA" ??

pajek ::

Tako predkratkim sem kupil televizor 32PW 8717 v Italiji, je NOV in z 2 letno garancijo!
S TV je vse v najlepšem redu "slika je res fenomenalna" v delovanju nisem opazil nobenih preblemov/težav imam pa vprašanje/problem/težavo ali pa je to normalen pojav - namreč ko TV ugasnem neglede ali s gumbom na pilotki ali z njenim gumbom za približno 1 sekundo se pojavi belo-sivo-srebrna pika kr močne kontracije svetlobe !

Pika je popolnama na sredini TV in zgine kot že rečeno po eni sekundi .....

Zdaj me zanima, če je to znak za preplah, da se bo v kratkem nekaj zgodilo s ekranom, ali je to normalen pojav in naj se ne sekiram .... in vaše mnjenje in svetovanja, predno se odločim da jo vrnem v trgovino!!

Ko pa dela ni nikakeršnik problemov ....

Vsak vaš predlog, mnenje je dobrodošlo !!

pa lp
  • spremenil: pajek ()

jest10 ::

Normalno je. Zgleda ti po izklopu ostane nekaj napetosti na katodi.
V starih tvjih je tudi kako minutko to svetilo:D

pajek ::

OK..hm..lepo "jest10"..malo si me pomiril..torej ni pretiranega razloga za preplah ....

V starih TV-jih praviš? ... ja samo ta TV je NOV in tudi, ko so jih začeli izdelovati ni preteklo veliko časa - tko da ... no potem ni potrebno nobenega "alarma" uklopit in je vse v najlepšem redu ?

ps

se lahko SČASOMA dolžina trajanja te PIKE PODALJŠA ... to me tudi zanima, ali naj se glede tega ne sekiram ....

pa lp ... in hvala za odgovore

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pajek ()

Dr_M ::

zarad ene take stvari ti ne bo nihce zamenju LCDja. sploh ce med normalnim delovanjem dela bp.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

pajek ::

OK..zdaj mi je vse jasno naj še povem samo to da to ni noben LCD ampak sobni TV in sicer link

pa lp ....

Dr_M ::

aja se opravicujem... :8) sm mislu da je lcd s tv tunerjem..

no ja..od philipsa nebi kej druzga pricakoval. nes nazaj, pa zameni za sonya.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

jest10 ::

Dr_M:
Umiri se pa ne meči ven takih bedastih.

Dr_M ::

jest10: sem popolnoma miren in vse kar sm napisu, je na mestu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OldSkul ::

Mi imamo doma 32" Philipsa in lahko samo potrdim da ima odlično sliko (bo še boljša ko dobimo SiOL TV) in slika je vsekakor boljša od katerega koli Sony-a (razen dražjih modelov).Sony je pač zaspal in to ti pravijo v vsaki trgovini, da pa Philipsi več crkujejo, to ni res(je pa res da je bilo to včasih).Kvečjemu Sony-i več crkujejo saj se je en NOV Sony pri moji stari mami pokvaril in je že bil na servisu.Kakšna je bila okvara, ne vem.
Vsekakor podpiram te Jest10.

pajek ::

haha pa ne se sedaj skregat zaradi mene ...

No očitno je da Dr_M ni pač pristaš Philipsa ... kar mu ne zamerim le iz enega razloga in sicer da je pristaš SONY-ja. Ampak Dr_M verjemi mi da em pregledu veliko TV v tem cenovnem razredu in sem si rekel da bo Philips ali pa Sony, ker sta dejansko izstopala...

Za philipsa sem se odloču zato, ker če bi sedaj gospod Dr_M vedu za koliko sem jo jast dobil...bi sedaj pridrvel k meni pa jo od mene kupo - namreč TV sem dobil p nisko smešni ceni in to je potem preneslo tehtnico vprid philipsa ...

Bom pa vseeno probu nest nazaj, ker je takrat reku tip v trgovini da majo še eno v skladišču bom pač zamenju (no nevem še, če se mi bo dalo še enkrat vlačt...če pravte da nima to nikakrne veze za prihodnost in da nebo težav....), ker enkrat sem bral da so stari TV-ji, ko si jih ugasnu še naprej svetle tiste pike in da se potem celo lahko zgodi da tisto žarenje pike lahko prežge ekran..samo v mojem primeru ko ne traja niti sekundo..mislim da nemore škodit....

Ko bom prišel ven s trgovine (če bom šel sploh zamenjat), pa zagotovo nebo SONY.....

haha ... tenx ..

pa lp..

Dr_M ::

no ce bi hotu en TV ki se ne pokvari, bi kupu panasonica. mamo na vikendu 12 let starga, pa se nikol ni biu na servisu.
pa oprostite, velik televiziorjev sm vidu, ampak nism pa se vidu philipsa, ki bi meu odlicno sliko. prej povprecno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OldSkul ::

Panasonic TV so tudi dobri, toda mnogo predragi.Vsaj v Sloveniji je tako.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Philips 47PFL6067K/12 ne najde nobenega kanala (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9820654 (19383) todman74
»

nakup CRT televizije

Oddelek: Zvok in slika
233763 (2053) Kenshin
»

Televizor 16:9

Oddelek: Kaj kupiti
122230 (1948) Dr Zoidberg
»

Kateri TV 16:9, 100 Hz? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
569560 (8097) Valentin
»

TV Sony ali Philips?

Oddelek: Kaj kupiti
282363 (1975) mravljinec

Več podobnih tem