» »

VOLCANO II na SLOT1 procesorju??

VOLCANO II na SLOT1 procesorju??

Nigga ::

mam c300@500 z golden orbom pa sem slišal da je volcano dost boljš. Zdaj pa me zanima kakšen načrt za montažo volcanota na celerončka brez kakšnih večjih harakiri akcij. Mnenja nujno dobrodošla:D
Too Drunk to Fuck

OZZY ::

Sej bi šu gor verjetno. Samo bi mogu tam,ko so luknje za pritrditev hladilnika na slotu isto narediti na vulcanotu. Bi pa rabu navojne svedre. Samo ne vem, kok so tiste luknje narazen,saj ma vulcano 6x6 cm. Kok majo pa luknje pa ne vem.
Go with the flow.

msmiha ::

Pomojem ga ne bi spravo na SLOT 1. Vsaj predstavljat si ne nam kak bi to naredu
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ChiefThunder ::

Seveda bi šlo, sam bi pomoje rabil na veliko modificirat sam hladilnik pa procesorsko kartico, tko, da se ti pomoje ne splača. Kup si en kuler za slot1 (gorba).
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

asPeteR ::

Vulcano2 GRE gor na socket 370, se pravi na celerončke. Jaz imam sicer gor chrome orba, drugače pa ni razlike med chrome orbom ali pa vulcanotom2, dimenzijsko, se razume!!:D

ChiefThunder ::

... on govori o slot1, seveda gre na socket370. :)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

element ::

Ja dal bi se, sam zelo težko! Modificirat bi mogu V2 in še procesorsko kartico! ;( Ne verjamem, da se splača. Če maš gor GOrba je dost, če hočeš met pa še nižje ° si pa omisl vodno hlajenje. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hlajenje proca pa grafikulje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131155 (896) element
»

Kako namestiti ventilator na procesor P||

Oddelek: Pomoč in nasveti
111146 (1079) salesky
»

Pomankljivosti Blue Orb - a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271552 (1194) Evil|One
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604125 (3375) miguell
»

GOrb za P2!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161837 (1710) mojsterpeter

Več podobnih tem