» »

GOrb za P2!

GOrb za P2!

Jebiveter ::

Moj frend bi rad kubu Gorba, pa ne ve katerga nej vzame za PII 233MHz!
Kupit pa namerava v MegaHitu!
:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

StarY ::

unega za Athlona Slot A!

mojsterpeter ::

zakaj pa za athlona? jst sm kupu kr Gorba za slot1 ki je sicer za PIII

alien-w ::

ja unga za slot1 , ne pa za socketA. doH!

luni ::

eh, ste vi eni peki... Stary ma prav

Athlon in P2 imata isto pakiranje: SECC
Pentumi3 pa so SECC2, zato so tudi hladilniki drugacni

Za P2 torej kupi SECC GOrba, lahko tud reces naj ti kr za Athlona da.
Artificial Intelligentia

Jebiveter ::

OK, thanx to you all!
V ponedeljek ga gre iskat!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

alien-w ::

hmmm... sej razlika je samo se v dodatnih rebrih na strani rajt??

luni ::

nope... sistem pakiranja je popolnoma drugacen... poglej clanke o razstavljanju P3ja in ga primerjaj z razstavljanjem athlona ali P2 pa bos vido
Artificial Intelligentia

alien-w ::

uff cist zaje**

mojsterpeter ::

sej jest vem da je taprav secc, ampak itak ne bo moj PII več dolgo na plati, ker ga bo v prihodnosti zamenjal PIII in tako ne bo treba kupovati novega orba - sicer se secc2 orb ne vsede popolnoma pravilno na PII, pa tudi za pritrditev je bila potrebna iznajdljivost in malce improvizacije, ampak zadeva deluje!:D

Jebiveter ::

A pol more nujno razstavit ohisje proca, rajt?

BTW: Je sel moj frend vceri kupit v Mega(s)hit v koper in je bla tam sam ena prodajalka. In ker vemo kako je to ''zenske in tehnika=dva POPOLNOMA razlicna pojma'' mu je hotela prodat Orba za P3! Frend jo je vprasu, ce je sigurna in odgovor je bil pritrdilen! Ker pa ni bil preprican me je poklical in sem sam govoril z prodajako in povem vam, da dobesedno nima pojma! Sm ji reku, naj mu da orba za K7 je rekla, da jih nimajo in mi odvrnila, ces, zakaj bi kupil za K7, ce pa majo za P2! Sm reku, OK, dejte mu za P2, ce ga mate, sam jst ga se nisem vidu! In ugante, kaj mi je dons frnd povedu! Dala mu je orba za P3 (slot1), logiš! Za popizdit! Seveda ga je sel dons zamenat, sam vseen...!;((;((;((

Se en ziv dokaz, da v racunalniskih firmah delajo same BUDALE!! (Pozar, sej nisem mislu tebe!) Ce pa kdo, ki obiskuje ta forum, dela v ksni racunalniski (ala megahit, mlakom, itd.) firmi, nej mi oprosti in naj kej nardi za to, da se stanje vsaj malo izboljsa!
Pa brez zamere....:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

alien-w ::

jebiveter: mas cist prov, res je tko, folk v NEKATERIH stacunah (izvzamem mlacoma) sploh ne ve, kako compi delujejo in se neki delajo, da veilik vejo. Pol pa k prides notr, pa se najprej neumnga delas, pa ti tako konfiguracijo sestav, da je sam za v smeti, pol pa razkrijes svoj pravi "jaz" pa jim zacnes razlagat, kako vse skup deluje, so pa kr tiho, pa gledajo te mal tko cudn (model v IBMju je reku, da je za "dobro slikco na monitorju" pomemben SAMO monitor - o grafični ni bilo ne duha, ne sluha):8) DOH!

Sergio ::

tok o mlacomu: šefova žena ni pri pravi... enkrat je prodajala in manj talentirane ženske nism v življenju vidu :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

VezTax ::

MAL POVZEMITE TO DEBATO! Kerga dorba na PII?????????
Mislim tako da se cim boljsi uleze na PII, in ga tudi ni potrebno prevec modificirati ceprav to ni problem (mam delavnico)!

TT GOLDEN ORB SOCKET 370
TT CHROM ORB SOCKET A
TT SUPER ORB SOCKET A
TT GOLDEN ORB SECC2
TT GOLDEN ORB ATHLON
(vzeto iz mlacomovega cenika!)
:|

mojsterpeter ::

gorb athlon če ga mislš met samo za PIIgorb secc2 je sicer za PIII ampak ga boš tut gor spravu (če sem ga jest lohka pa nimam delavnce)

VezTax ::

Ancient ok pol bom vzel athlon gorba za mojga celeron 333a @500! Na sliki zgleda da bi prej zbil gorba secc2 gor na mojga celerona kot pa gorba za athlona?! >:D

mojsterpeter ::

čakaj malo človek, v prejšnjem postu si trdil da imaš Pentium II, zdej pa trdiš da imaš Celerona -> odloči se torej kateri procesor imaš!!!Za PII: athlon orbZa Celeron: socket370 orbLP Peter


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

P3 700/100 HLAJENJE-HELP!

Oddelek: Navijanje
81300 (1188) element
»

Pomankljivosti Blue Orb - a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271551 (1193) Evil|One
»

DA pridemo do konca. kerga orba na c 333?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231973 (1713) celica
»

Lamer rab pumoc!

Oddelek: Pomoč in nasveti
271680 (1438) luni
»

Celeron 300a in GoldenOrb ..smrk

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
102143 (1909) celica

Več podobnih tem