» »

Pomankljivosti Blue Orb - a

Pomankljivosti Blue Orb - a

Evil|One ::

Mene zanima če se splača kupiti Blue Orb-a kajti je na slot 1 in to imam tudi jest. Ampak novejši inteli imajo le socket 370 in pol bom mogu vržt stran blue orba. Pa še neki je, tuki sm bral na slo-tech-u da so te blue orb-i neki slabo narjeni in da sploh niso dobri. Zdej pa ne vem če naj ga kupm al ne.:\
Whatewer

tomaz255 ::

Kolko jaz vem BlueOrbi sploh niso za procesorje, ampak za grafične kartice in druge čipe

ChiefThunder ::

Ja, blue orb je za grafične kartice in vezna čipovja. Za slot 1 morš gledat SECC2 al pa slot 1, i think.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Evil|One ::

Ja sm moj frend ma Blue Orb-a na Slot 1 procesorju.:O
Whatewer

Huey P ::

Blue Orb je za grafične in vezno čipovje,... Naj tvoj frend dol vzame pa Golden Orba gor da.

..::DOOM III: The Legacy::..

zizi ::

Blue orb na procesorju WTF a je nor8-O8-O8-O8-O
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

Evil|One ::

Zdej sm pa čist zmeden!!!!!!!:'(
Whatewer

slycer ::

Jp prov mate. Blue Orb se perfektno odnese na grafičnih in čipsetu. Za kakšne sodobne procesorje, ki pa se grejejo ko hudič pa je prešibak.

Dalmatinc ::

AMD.........

blu orb je za grafe

golden orb (več verziji) za slot ena procesorje in kvadrataste procesorje ala coprmine in c2 ter prvo generacijo celeronov

crom orb je za AMD-je (kvadrataste) tastari amd-ji uporabljajo g orbe


P.s ob nakupo ventilatorja si poglej vulcnane. Apak le če ga rabiš za kakšen novejši procesor.....kvadrataste in ne slot 1 oblike


>:D

element ::

Blue orb je za čipe hladit na plati, grafični in drugih karticah in ne za procesor. Za procesor hladit so G/Super-Orbi. Drugače pa se ti za grafično splača nabavt blue orba, ker res dobr hladi, edin problem je, da so konkavni in ga moreš prej pobrusit (če si slo-techer ni problema). :D

msmiha ::

Za procesor hladit si nabavi Volcano 2 za AMDja ali za Intelja Golden ORBa.
Nikakor pa ne za take procesorj, ki požrejo tolk elektrike Blue ORBa. Če maš pa kako staro 486... pol pa lahk daš gor Blu Orba. Sam pol bo ventilator več vreden kot pa računalnik:P
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

VASkO ::

za Intel ali AMD nabavi Volcano2 in ne Gorba za intel, ker je svoh proti Volcanu2.

Mate ::

Za blue orba bi ti svetoval da, ce ga bos kupu, ga najprej pobrusis. Se pozna tud do 7 stopinj!

Administrator ::

|AMD| Blue Orb je hladilnik za garfice kartice sam sej ti ga pa kr lako das gor na procesor ce hoces.>:D

Pretorijanec ::

BOrb je, kakor so rekli že fantje pred mano, za hlajenje grafičnih in veznih čipovij. Da ne bo problemov, ti pokažem še fortografijo.

ChiefThunder ::

oh novi lokalni nazivi... hudo. :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Sergio ::

vsa hvala gre pretorijancu.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Morpheus ::

Jap, jst sm rezalec pleha... Prou hudi nazivi. Ql.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Pretorijanec ::

Ha, ha. Hvala. Tej začetni spljoh še niso tko hudi. boste vidl pol... Zato kar pridno pisat poste... Sam ne prbijat kr neki; the arm of PrimozX the Mighty is watching

Morpheus ::

Takrat si neki govoru o trafikantu... A je to tut en od nazivov, če je, pr kolkih zvezdicah je?
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Pretorijanec ::

Ne morm povedat. Veže me poklicna molčečnost. Ne povem pa če mi nohte pulte. Še hujš: ne povem tut če me prsilte, da moram iMac-a uporablat!

linker ::

AMD: ti pa ga pihneš! Kak lahko GOrba zamenjaš z BOrbom? Še moja babica ju loči!

Evil|One ::

Ej hvala za odgovor. F*** You s takimi.;((
Whatewer

Administrator ::

|AMD| pa tvoj frend ni mel Blue Orb-a na Slot 1 ampak na voodoo-ju.>:D

Evil|One ::

OK zafrknu sm se. Mislu sm naGold Orba A mi zdej lahko kdo pove kaj se splača ker... vse vm gor piše in frend nima blueorba na procesorju koker je reku Witboy.:8)
Whatewer

Administrator ::

|AMD| itak mas ze dobra rebra gor itak si ga navil sam za 50 mhz.;( Rajs pocak da dobis drug procesor pa plato pa pol kup VOLCANO II.>:D

Evil|One ::

Ok Thnx.:)
Whatewer

Evil|One ::

Sej Blue orb je čist gud če ga maš za grafično.:P
Whatewer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hlajenje proca pa grafikulje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131158 (899) element
»

mamaplata hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61145 (1057) VASkO
»

Dve vprašanji

Oddelek: Strojna oprema
91115 (891) MaD_Mavr0
»

THERMALTAKE Hladilniki v ESSEDI

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191878 (1614) alien-w
»

kje dobiti blue orba??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
192576 (2268) mojsterpeter

Več podobnih tem