» »

A bo napajalnik zdrzu?

A bo napajalnik zdrzu?

MaX ::

Mam 250W napajalnik. V računalnku mam 1hdd, 1 floppy, CD rom, DVD, en 120x120 vent, tri 80x80, pa enga 100x100, procesor je duron 700 (še nenavit).

Zanima me, a bo napajalnik zdržu, ko bo proc naviu na 1GHz (Če bo proc sploh šou tuk...>:D)
  • spremenil: MaX ()

VASkO ::

prbaj, pomoje ne bi smelo stekat...

niso vsi napajalniki enako dobri

Tomi ::

Mislim, da bo moral. Saj ne vem kako veliko energije ti razlika ne bo prinesla.
Seveda je drugo vprašanje, če bo sploh procesor šel do 1G...
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

Jest mam podobnmo konfiguracijo kot ti. Pri 230w je napetost bila kar nestabilna zato sem kupu 300w in je napetost je lepo stabilna. Za navujanje bi ti jest priporočal raj 300w. Raj daj malo več denarja.
Go with the flow.

lanzarhack ::

mislim da je tako uprašanje mam mim. napajalnik ma dost lufta ker nisi obesu na njega nobenega velikega porabnika.

lp

msmiha ::

Napajalnik bo zdržu. En ventilator požre 0,1A ti pa maš 5 ventilatorjev. se pravi, da ti bojo vsi ventilatorji skupaj požrli 6W, kar pa ni skoraj nič
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OZZY ::

Msmiha: To si pa čist mim useku. ventilator 120 ti požre kar dost. Men naprimer sunon 120 požre 6.8W in 0.6A. Se pa pri drugih razlikuje. Najmanj kar sem vidu za ventilator 120 je 2.9w. Samo ne vem kok hitr se je vrtel. Pa tud 80venti imajo okoli 0,11-0,14A (W pa odvisno). Samo tukaj ni toliko topomembno. Bolj je met en stabilnejši napajalnik kot pa nekaj na meji. Posebno pri navijanju.
Go with the flow.

msmiha ::

Zanimivo OZZY jas mam tri ventilatorje 120×120 pa požre vsak 0,1A tak piše na etiketi. Pa še zmiril sem vsakega posebej. Vsak ventilato poržre res 0,1A (meni)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OZZY ::

Msmiha: Ja kok hitro pa se ti potem vrtijo. A maš kak podatek. In ali so 25mm ali 38 mm debeli.
Go with the flow.

msmiha ::

Ne vem kak hitro se vrtijo ker ne morem zmeriti obratov:\. Na pogled se pa kar hitro vrtijo in kar fajn pihajo. Debeli so pa 25mm
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SkIDiver ::

Men požre 80mm vent 0.6 A. Sam stvar rula. Piha k vrag.

element ::

Jest mam D800, plato, disk, dvd-rom, disketnik, geforce 2mx, zvočna, modem, 2x 120x120 venta, pa mi vse stabilno dela na 200w! napajalniku (je kvalitetn). No, zdej bom pa enkrat nabavu 300w napajalnik. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ventilatorji (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
556114 (4990) Pro_moted
»

ventilator (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
844665 (3110) goku :)
»

najbolj tih vent

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161864 (1503) morphling1
»

120x120 venti samo 1060sit!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191797 (1528) element
»

kasna lega ventov?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9979 (854) msmiha

Več podobnih tem