» »

Kako skrajšati zaustavljalni čas v Xp?

Kako skrajšati zaustavljalni čas v Xp?

Nocko ::

Ciao!

Prosil bi vas za pomoč, do nadalnjega se mi je računalnik ogasnil v nekaj več kot 20 sec, sedaj en dan pa želim zvečer uzključit računalnik in glej ga zlomka mine kao 5 minut dokler se izklopi. Osebno me to zelo moti.

No stvar je taka, kao prikaže se oni Log In/Out slika, pa lučka za disk non-stop sveti! Probal sem že če bi lahko pogledal kaj računalnik počne, a se ne da!

Ima kdo kakšen predlog kaj bi lahko bilo in predvsem kako to odpraviti!

Probal šem že tudi BootVis, ki kao optimizira zagon in izklop pa nič ne pomaga!

Lp!

@ Nocko

mescaline9 ::

Predlagam defrag diska, optimizacijo winsow z norton utilities (natančneje norton windoctor). Mal preglej kakšni procesi ti laufajo, pa v članku na slo-tech poglej pod optimizacijo winsev. To je pretty much vse kar ti znam js pomagat.

BigWhale ::

5 minut je zlo verjetno pretirana ocena... :P

Ampak, lahko pa uporabis 'magicno tipko' ugasnil se bo v trenutku ;>

Nocko ::

Hvala obema za odgovor!

Ibn Saba, hmm sem ravno prej se z nortonom poskusil pa tudi nic kaj bolje, oni clanek pa sem tudi prebral in nic kaj novega!

Ja kolk kaže bo potrebno sistem na novo gor naret! :(

Lp!

Izak ::

Kdaj tudi meni tko naredi. Sistem je gor nekaj dni. ;((

gkovac ::

hmmm... jest imam pa "problem" da se mi včasih comp ne izklopi sploh... odvisno od dneva??!?? enkrat dela brez problemov drugič pa pomaga šele če ga ugasnem z držanjem tipke...

še kdo??
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Nocko ::

Hmm, saj ne morem verjeti!

Sem si včeraj vzel mal časa in računalnik mal ščistil z AD-Aware, Reg Cleaner, HD-Cleaner in System Cleaner, potem pa hočem izključiti mašinko in glej ga zlomka, mašinka se ogasne v roku 10 sec! :D

Mogoče se ti z neta kaki programček not v register naredi pa pol zajebava, tako da je dobro mal register popucat!

Lp!

@ Nocko

DimmniBurek ::

Kje pa si dobu reg cleaner? kako se prog kliče v originalu? morda tudi mene zajebava- opr. vrstica ne dela....;((
There Is No Stronger Drug Than Reality


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za razbremenitev sistema?

Oddelek: Programska oprema
111177 (1057) mkonci
»

Kateri RegCleaner?

Oddelek: Programska oprema
101641 (1327) EMET
»

Kako pa vi vzdržujete računalnik

Oddelek: Strojna oprema
281878 (1209) Tomay
»

Shranjenvanje slik

Oddelek: Pomoč in nasveti
6935 (819) Heisenberg
»

Salt Lake City 2002.....l.

Oddelek: Igre
11980 (712) [t502]

Več podobnih tem