» »

Salt Lake City 2002.....l.

Salt Lake City 2002.....l.

R@C@ ::

Prvi ki ga dobi naj poroča, če je vreden nakupa!!!!!

Matty ::

Ni vreden, sam sem ga imel na racunalniku cirka 20-25 minut. Grafika je sicer lepa (kot pri Sydneyu), sam kontrole so cudne... Pa nekako ni tak spil da te potegne... Glede zimskih OI se vedno rulez Winter Games iz C64 (iz daljnega leta 1984), meni osebno je na PCju se vedno boljsi Winter Challenge iz zacetka 90-tih...

No ja... je pa v vsakem primeru naj simulacija zimskih sportov (pri tem ne stejem raznih snowboardov), saj je tudi edina. In ce res ne mors brez smuka, slaloma, skokov, boba, paralnega slaloma snowboarda in akrobatskega skakanja je to spil zate...

[t502] ::

Bah danes sem ga instaliral pa ni niti prezivel 15 minut na mojem disku *delete*

jos69 ::

Mene pa zanima nekaj drugega.Imam Salt Lake 2002 igral sem ga cca 2 uri(v glavnem smuk) potem pa sem ga uninštaliral.
Naslednji dan sem ga hotel pokazati prijatelju in ga inštalirati na novo pa mi ga sploh ni hotel inštalirati ampak me ,kar naprej sprašoje če ga hočem uninštalirati in ko dam o.k. mi napiše uninstall complete.

GaPe ::

jos69

Počisti register s kakšnim dobrim programom in potem še enkrat poskusi inštalirat. 8-)
Don't steal! The government hates competition.

jos69 ::

Sem pobrisal ročno pa mi ko grem po restartu spet v register še vedno ostane nekaj.A ve kdo za kakšen reg cleaner al kaj podobnega ?

GaPe ::

Norton Utilites 200* vsebuje WinDoctor. Priporočam pa še System Mechanic in pa RegCleaner.
Don't steal! The government hates competition.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GaPe ()

jos69 ::

thx GaPe

jos69 ::

;((;((To je neverjetn.Z reg cleaner sem odtranil vse iz registra pa igre še vedno ne morem inštalirat.Pri kolegu pa se inštalira normalno.
WTF;((;((

GaPe ::

Jaz se takih problemov takole znebim. Najprej poženem vse 3 zgoraj naštete programčke in sicer zato, ker vedno vsak program nekaj šodra v registru pusti. Če pa še to ne pomaga potem grem pa manualno po registru iskat in odstranjujem (Edit->Find->"ime špila") vnose v registru;).
Don't steal! The government hates competition.

R@C@ ::

Evo špil sem dobil.....pa to ne moreš verjet, da s tako licenco pride ven taka svinjarija! Mamicu jim j*b*e*m! Pa tok sem hotu mal fino smučat! Edino smuk s pogledom iz očal je "še kar" pa še ta še kar je zato ker ni nič drugega!;((

[t502] ::

Sem ti reku...zakaj pa nisi demota spilal? (ce sploh obstaja)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za razbremenitev sistema?

Oddelek: Programska oprema
111168 (1048) mkonci
»

Register...?

Oddelek: Programska oprema
61008 (852) sidd
»

Kateri RegCleaner?

Oddelek: Programska oprema
101635 (1321) EMET
»

Kako pa vi vzdržujete računalnik

Oddelek: Strojna oprema
281867 (1198) Tomay
»

Kako skrajšati zaustavljalni čas v Xp?

Oddelek: Operacijski sistemi
71047 (803) DimmniBurek

Več podobnih tem