» »

Problem z ploščo

Problem z ploščo

SkIDiver ::

Torej pred sabo imam ATX ploščo SLOT 1 format, katere pa ne vem ne znamke ne modela. Podpira mnogokratnik od 3.5 do 7 ter frekvence 66, 100, 110, 124 in 133 MHz ter AUTO. Na plošči je oznake EP-ZXA in pa velik belo pobarvan K narobe obrnjen nepobarvan B in velik pobarvan P. Toliko o opisu plošče, če bi kdo vedel povedat za katerega proizvajalca gre in model.

Težava te plošče pa je, da se včasih prižge včasih ne. Kukr jo pač prime. Sam je sicer še nisem probal me pa zanima, če ima kdo kako idejo kaj bi lahko bilo narobe? Vse na plošči je vidt brezhibno. Plošča ni bla nikol udeležena pri navijanju.

SkIDiver ::

Priznam sem len:D Sem malo pogooglov in našel tole. Pove vse o plošči in še slika je zraven. Še vedno me zanimajo ideje zakaj ne deluje brezhibno.

krucymucy ::

znamka in model je epox ep-zxa!

SkIDiver ::

Sem napisal, da sem len in dodal link kjer sem našel vse o plošči.

TESKAn ::

Hm, prva ideja - znova flashaj BIOS.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

SkIDiver ::

Bom poskusu. Sam prvo ga morm downloadat, ker nikjer ne dobim. Po tej strani se sam vrtim v krogu.

Brane2 ::

Ponavadi pri platah, ki imajo težave pri bootanju pomaga, če ob vklopu tiscis reset se nekaj sekund...

SkIDiver ::

Tejle je zgleda pomagu že reset biosa. Sem sam baterijo staknu vn pa jo dal nazaj notr. Nism pa probal plate preden sem dal baterijo vn.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Servis računalnika

Oddelek: Strojna oprema
151386 (944) Hayabusa
»

osnovna plošča

Oddelek: Strojna oprema
201292 (1013) felo
»

[:(] bad bios flash.Nujno!!![:(]

Oddelek: Strojna oprema
91255 (1072) Spajky
»

NUJNO, nujno!!! proc dela, monitor se ne užge -kriza vlka. pomagajte

Oddelek: Pomoč in nasveti
51045 (920) xabre
»

Navijanje AMD1800XP-na QDI KT266A

Oddelek: Navijanje
331241 (889) schurda

Več podobnih tem