» »

kaj je bols: USB al PS2 mis?

kaj je bols: USB al PS2 mis?

Enzo77 ::

Danke.

Mr.-Viko ::

Po moje je bolje PS2 kot pa USB. Mislim, da ti USB "popapca" nekaj spomina zaradi preverjanja, če je USB naprava v vtiču.
Vsaj tako jaz mislim :D, nisem pa siguren.
No comment, really

||_^_|| ::

USB bol obremeni mašinco kot PS2..mislm da..

blank3_ ::

Kaj pa čes filat USB vtic, če mas pa zato PS2 mouse stekar?
Tle res ni vprašanja se mi zdi...:)
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

cekr ::

Velikokrat se pri USB sistemu kar zmeša.
Bolje je PS2, pa še deluje ti v drugih sistemih.

OZZY ::

Men je enkrat prijatel posodu usb miš pa mi je stvar nekaj štekala. Zdej problema nisem uspel odkrit amoak bilo je tako, da je nekaj časa delal potem pa se je nehala odzivat medetek ko je vse ostalo delalo naprej. Kje je problem pa pač nisem odkril.
Raj uporabi ps2 miš ali pa brezžično, če maš denar.:D
Go with the flow.

andrej ::

hm, osebno vedno raje uporabljam USB naprave. Das rescimo not USB tipkovnico, ki ima se hub notri pa lahko potem direkt na tipkovnico potem pikljucim misko pa joystick, it. USB je mnogo bolj uporaben.
Hitrost? Ma kdo pa lahko v praksi zazna? stekanje? pri meni nic ne steka. osebno ne vidim razloga, da bi uporabljal kaj drugega kot USB na mojih racunalih...

Mr.B ::

Ne hvala za USB miško.
Za tipkovnico ne vem ampak , raje uporabi monitor. Nekateri imajo usb hub notri .
Je sicer USB priročen , ko dodajaš ali odvzemaš naprave s sistema , je pa zato hardwersko bolj zahteven , ok prenos je lahko večji.Treba je vedeti da se dobijo dve oz. dva USB kabla en ki ima prenos 12Mb/s ter drugi z 1Mb/s. Tako da moraš malo paziti kaj nabaviš. Samo v večini primerov dobiš tahiter kabel.PS Večina prodajalcev tega ne ve.
Raje ostani na PS/2 miši , ker boš imel bistveno manj težav v igrah.>:D
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Dax ::

Edina prednost PS2-ja, je kompatibilnost... USB zavzame zanemarljivo malo resoursov.

Winsov ne morš inštalirat z USB miško, oz. ta ne dela... isto UNIX... DOS igrce, in podobno. Jst mam tko dve miški priklopljeni... USB in COM...

sasox ::

Dax Kako ne moreš inštalirat Winsov z USB misko??? Jst sem to naredil že najmanj 10x. Na splošno še nikoli nisem imel težav z nobeno USB zadevo!

EvilGod ::

No jst mam miš k jo lohk preklopiš na oba uhoda. In to sm tut probu... in kdo bi si mislu oboje je delal. Pa tut tko je delal, da ne opazč rezlik.
Mislm d je kle čist usen kuga maš, pač tist k ti je bl ušeč, mrbit daš lohk na ps2, ker boš verjetn dost prej rabu met frej z druge stvari usb kot pa ps2.
Da bi pa tko kkšno razliko vidu jih pa itaq ni.

LP
>:D

Voyager ::

Ena bistvena prednost USB-ja je tudi, da prihranis IRQ, ki velikokrat povzorca tezave. Seveda to pride prov ce mas velik stvari ki rabjo IRQ-je.

Mate ::

Jest sm definitivno za USB. Tud jest mam miš na USBju in stvar ne steka in dela cist uredu... pa tud racunalnik ni nc pocasnejsi. Predvsem mi je USB vsec zarad tega, ker mam mis prklopleno na tipkovnco in ne na racunalnik... tako mam dost daljsi kabel

Enzo77 ::

Kaj je hitrejs: Usb al PS2? Neki sm slisal ......nism ziher, da ma ps2 40-200hz, medtem ko usb 125hz.

fiki ::

jest ne vem zakaj bi uporablou usb če je pa ps2 direkt za miško narjen. Kar se pa tiče hitrosti lahko ps2 mipko daš na 200hz pa se ti bol ne more prmikat. EDINI razlog zakaj bi uporablou USB je da jo lahk uklučš u tipkovnco
siki

Enzo77 ::

hvala za vso pomoc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miš ne dela (ne USB, ne ps2...)

Oddelek: Pomoč in nasveti
171954 (1780) tj6000
»

Optična miška gori tudi, koje računalnik ugasnjen!

Oddelek: Strojna oprema
372120 (1487) mlakar
»

Optična Miška

Oddelek: Strojna oprema
221159 (946) Blisk
»

Je moj glodalec zadovoljive kvalitete in/ali hitrosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
515320 (5320) ender
»

USB ali PS/2?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101315 (1135) andrej

Več podobnih tem