» »

a je kermu znana plata winnex-1 ?

a je kermu znana plata winnex-1 ?

tac ::

imam namreč mašino, ki ima dotično zadevo. vse lepo in prav, le zvok mi noče delati. sem pisal na firmo in je le povedal to, kar sem že naredil pri namestitvi oken (w98se). sem skušal dobiti cel kup driverjev, a nič. naj bi delal originalen,a ne vem kako. sem že kar obupan (čeprav kolega ni še nič rekel :)
a naj bi namestitev 98 milenium rešila problem (saj le-ta prepozna res večino zvočnih kartic)?

Lith ::

žal ti ne bo ME rešil nič bolje, drajver še vedno rabiš
a si pogledal na QDI original strani ? ===::::: QDIGRP.cOM :::::===
tam piše:
Chipset : Intel 82810-DC100 (GMCH):
421 Mini BGA
Support for Intel Celeron Processor with 66/100MHz system bus;
100MHz SDRAM interface supporting 256MB/512MB with 64Mb/128Mb technology;
Integrated Graphics Controller;
Integrated H/W Motion Compensation Engine;
Integrated 230MHz DAC;
Integrated Digital Video Out Port Support 4MB Display Cache.
Intel 82801AA (ICH):
241 Mini BGA
PCI2.2 interface (4 PCI for ICH0, 6 PCI for ICH);
Bus Master IDE controller ¨C Ultra ATA/33(ICH0) or Ultra ATA/66(ICH);
USB Controller;
SMBus Controller;
FWH interface;
LPC interface;
AC¯97 2.1 interface;
Integrated System Management Controller;
Alert-on-LAN.
------------------------------------------------------------
predvsem predzadnje je AC'97 Audio in tiste gonilnike poišči pod DOWNLOAD DRIVER

(če vseeno ne bo šlo, piši in bom v poned. poiskal original CD od teh plošč, pa ti od tam snel drajver)

LP

ed:
aja, pa še nekaj sem se spomnil, ko instaliraš katerekoli W na teh ploščah MORAŠ instalirat tudi INTEL Chipset Driver - poišči na DOWNLOAD strani na vrhu povezavo na INTEL stran in tam na levi Intel Chipset...
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lith ()

ngc2392 ::

če ti lohk odgovorim (sem pri bratu pisal :)...stvar je sledeča. namestil sem vse, kot je pisalo (in treba). pa zvok še vedno noče delati. namestim točno določen originalni driver (soundmax) ampak noče in noče. prepoznava mi neznano napravo (pojma nimam kaj-mogoče ravno zvok?) vsakič ob zagonu. pisal sem qdi-ju a mi je napisal tipo točno to, kar sem že storil. ne vem, kaj je narobe. moraš naložiti inf, potem intel inf, grafično in zvočno. a ne gre. grr. zaradi tega sem rekel, če vzamem 98me, ki včasih zazna tudi malo bolj butatse driverje in jih sam namesti....

Lith ::

aha, pol pa k men prines, pa bom ti zrihtal - v KK
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

ngc2392 ::

hehe..ajej...tja dol? mal predaleč....sem iz kranja (kolega pa v bohinju :) oziroma oba (ker mam dva s tako plato in obem ne dela...pr drugmu je sicer važno da volan dela in da so mulci srečni :)))) mene pa jezi...
kva je sploh treba nardit...glih tak amater sicer nisem no...?

Lith ::

če se prav spomnim je menda mene jeb... nekaj glede ACPI - ali mora bit vključen ali izključen , probaj z obema nastavitvama, potem pa je menda še en hakeljc v Soundblaster support EN/ DIS - ki emulira navadne SBje kot so bili stari SB16 itd. (ne mešam to z EN/DIS opcijo Audio controller, ki ga v BIOSu o/ne/mogočiš)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

lenovo r61 random freezing

Oddelek: Pomoč in nasveti
6742 (712) Krusell
»

problem z grafično kartico pri Gericom Supersonic force 16120

Oddelek: Pomoč in nasveti
71414 (1110) Shark-357
»

Blue Screen med inštlacijo XP-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
71287 (1189) kixs
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458541 (4990) d4rko
»

Novi SuSE v10.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1089173 (6624) kriko1

Več podobnih tem