» »

Vozniški izpit - testi prve pomoči

Vozniški izpit - testi prve pomoči

Gwanaroth ::

Pozdravljeni!

Torej, zadeva je sledeča:
Moja BoljšaPolovica? ravnokar opravlja vozniški izpit in s tem tudi test prve pomoči... sedaj pa me zanima, če mogoče kdo ve kak link al ma mogoče poskenirane tiste pole, ki pridejo na testu za prvo pomoč?


Najlepša hvala in LP.
Lights often keep secret hypnosis..
  • odklenil: Tody ()

_Mare_ ::

Na dijaski.net so pole z rešitvami..
Edino pri ustnem delu lahko zdravnik še kaj vpraša, pa še oživljanje mora znat pokazat.

Gwanaroth ::

U, thanx!

Punca ti bo hvalezna :)
Lights often keep secret hypnosis..

BigWhale ::

Nauci se naj prvo pomoc... Ce bo treba tebi, kot sovozniku pomagat, ce se bosta razbila...

Kot sofer si po zakonu dolzan nudit prvo pomoc prometnim ponesrecencem.

SkIDiver ::

BigWhale točno tako. Ko bo treba komu pomagat pa ne bo vedela kako in kaj! Če bi bil jz tam v vlogi "zasliševalca" bi mogl vsi ančko po joških masirat!:D Mislm ne čist po njih sam dost deleč stran pa tud ne:D .

Resno. Vse premalo znajo ljudje iz prve pomoči. Procentualno je po moje cca 5 do 8% voznikov, ki bi znalo nudit pravilno prvo pomoč ponesrečencem v prometni nezgodi. velikim se obrača ob pogledu na kri le redki pa znajo postopek pri oživljanju.

KoReNJe ::

imam resene pole leto 2001... linka ne dajej naprej :)
link

BigWhale ::

'ne dajej naprej'

Objavil ga pa je na Slo-Techu...


How much more oxymoronic can you get?!

***HoNdA*** ::

no tut js mam zej prvo pomoč pa bi prosla če bi mi jih lahka kdo na email poslau...............p5rca@email.si hvala folkec :) :) :) :) :) :) :)

jRk0 ::

Jaz bi prepovedal izpit dajat takim, ki ne morjo resit ene boge pole za prvo pomoc.

Kako boste sploh v prometu delovali, kjer je se mal vec informacij? Ni cudno, da je pol tako sranje na cestah.
You fuck up once, you loose two teeth.

flipflop ::

Je pač treba obavljat tri leta stare teme. Maš tam link objavljen, zakaj bi kfo moral po mailu pošiljat. Sicer ti pa ne bo nič škodilo če greš na tečaj pa se naučiš stvar ali dve glede prve pomoči.


|O

MaJsToRe ::

sam morš bit pa res glup, da rabš pole za prvo pomoč... ker to je res tok đabe da bl ne more bit :)

MarkV ::

Izpit prva pomoč je tko zlo narjen za analfabete, da kdor se uči zanjo/pade po mojem ni upravičen do izpita. Da ne omenjam kak glupi so tejle izpiti. Pride nadzorna notr in začne pravit rešitve.;( Pol pa folk umira na cestah;((

euro ::

Ola...
Nujno bi rabu pole za 1. pomoč...
vse povsod jih iščem a jih nikjer ne dobim...
prosim da mi jih kdo pošlje na mail...
al pa mi da link kjer bi jih lahko dobil...

Mail: andrei@hitri.com

Hvala!!

El Barto ::

Če malce pobrskaš dobiš tole: KLIK
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Kaličopko ::

Eh če pa tega ne nardiš morš bit pa res HLOD. Drgač maš pa tud online teste za reševt sam amu je treba prebrskat:\

mavec ::

Pač večina misli, da se to njim ne more zgoditi in zato to je kar je, posledice pa že znane.
Neznanje nudenja prve pomoči in panika ob nesreči...

Zdravstveni delavci (smo) kazensko odgovorni, če pobegnemo s kraja nezgode in mogoče bi bilo pametno razmisliti tudi ravno zaradi nekaterih takih izjem kot so povsod, med drugim tudi tu, da se še to spremeni...

robert512 ::

Vsi tuki se delate neki pametni da je treba ponesrecencu v prometu pomagat ... jeh right.

teorija in etika na papirju sta zelo lepi ... realnost pa je dalec od tega ideala.

ko enkrat vidis hudo nesreco in posledice te nesrece, vzames gsm poklices 112 in gres dalec dalec stran. da mi bo zdej nekdo solil buce kako je treba ponesrecencu pomagat ... me prav zanima, ce je kdo od vas ze videl nezavestnega ponesrecenca, mlaka krvi.

in kaj bom jaz zdej mutil tam okrog ? ga ozivljal ? no thanx ... nimam pojma kaj je z njim narobe (polomljena rebra, notranje krvavitve, ...) in ga ne bom tikal, saj je vecinoma vecja moznost da mu poslabsam stanje, kot pa da mu ga izboljsam.

da ne potem omenjam se kaksne kazenske odgovornosti v primeru da kaj poslabsam ...

skratka 112 in teci stran, vse drugo je prodajanje buc tistih ki nesrece niso nikol u zivo videl !!!!

bluefish ::

morda res. Kljub temu pa se i zdi pametno, da vsaj neke osnove znaš. Se boš umaknil stran tudi takrat, ko se bo nekdo dušil oz. kaj podobnega, ko ni časa, da bi čakal na 112?

robert512 ::

pomaganje nekomu ki je pri zavesti in krici je cisto nagonsko in tuki ni debate al mu bom pomagal al ne ... vecina nesrec pa je taksnih kot sem opisal, nezavest, kri, vse polomljeno.

sicer pa v vsakem primeru poklices na 112 kjer si ponavadi na vezi do prihoda resevalcev in ti oni dajajo navodila kako ravnat s ponesrecencem ... ti jim opisujes kaj mu je, kako se obnasa, kako se odziva, oni pa ti dajejo navodila.

beaute ::

zivjo
jst bi rabila pole za prvo pomoc ce je mozno da jih dobim na mail luda_maja91@hotmail.com

BigWhale ::

beaute je izjavil:

zivjo
jst bi rabila pole za prvo pomoc ce je mozno da jih dobim na mail luda_maja91@hotmail.com


Ja, jest jih menjam za topless slike. Amaterske, jasno.

supero ::

Če koga ta tema še zanima, sem na enem izmed portalov prišel do knjige za prvo pomoč, pa teste in pole. Prebrskajte v iskalniku, pač uporabite iskalni niz - prva pomoč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pole - prva pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
168010 (5995) Orchestra
»

Nudenje prve pomoči ter ukrepi v primeru, da se ne nudi

Oddelek: Loža
346107 (5256) St235

Rabu bi pole za prvo pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8530028 (14227) BigWhale
»

[FORK]Nudenje prve pomoči.

Oddelek: Loža
333029 (2515) krneki0001
»

Prva Pomoč online testi

Oddelek: Loža
3429616 (28252) WarpedGone

Več podobnih tem