» »

Notebook za mamo

Notebook za mamo

kuglvinkl ::

Well, mama si hoče kupiti notebooka.

Zdej, ona rabi Office in net. Basta. Je daleč od heavy userja (razen, ko je sila, takat je v rangu z mano :) ).

PC platforma, rabljeni odpadejo.

Čim bolj poceni.


Tnx.
Your focus determines your reallity

Switch ::

Dell Inspiron 1100.
Osebnih izkušenj nimam, vendar je Dell ugledna firma, prenosnik pa je precej poceni. Microsoft Works 7.0 in Windows XP ima naložene. Tipkovnica je slovenska- vse kar si tvoja mami želi:))

iso2000 ::

Pojdi pogledat v Harvey Norman - pred enim tednom so še imeli določene razstavne eksponate po solidno nizkih cenah. Meni je padel v oči od IBM-a prenosnik, ki je imel bolj šibko konfiguracijo, vendar pa je bil za ofice/net popolnoma zadovoljiv. cena je bila ca. 185K sit. Vem da je imel proc preko 1GHz (Celeron) pa disk je bil se mi zdi 20Gb, tudi TVout je imel.
Upam da je moj spomin zasilo in se nisem preveč zmotil!
Za IBM-je se mogoče splača pogledat tudi tukaj: http://www.mikropis.si/mpis/main.asp en vem da j eokrog 230K sit.


LP

Poldi112 ::

Malo offtopic, ampak zakaj ne rabljenega ? Ker karkoli novega dobi, bo precej precej mocnejse od njenih potreb (razen za igrice spilat si bo tvojega sposodila).

koyotee ::

dej poglej na link moja sestra si je kupla pred 4 mesci 2.0 athlon, 30gb, combo enota, 256 ddr, 15", za 250k, zdej ce ga dobis je pomoje se cenej.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

nojus ::

pri severnih sosedih:
celeron 2000, 256DDR RAM, graficna do 64 RAM TV out, combo enota, 14'1" TFT, disketnik, USB 2.0, FW, wireless LAN, IR, 16 bit zvocna, smart LiOn baterija, ...
me je prisel 140k sit. (dnevna akcija od enih izmed njihovih trgovin)

aja pa se 2 leti je garancije (v slo je baje samo 1 let). Firma je pa Gericom webshocker 2030.
sovražim Gargamela.

Poldi112 ::

to si svercal ?

nojus ::

jest sem posten drzavljan, tako da nisem svercal. Sem pa pozabil povedat na carini, da imam se nekaj v pritljazniku. :D To sem se doma spomnil, tako da sem drugi dan sel po Mws. nazaj.
sovražim Gargamela.

kuglvinkl ::

Hvala za predloge. Zdej, kot sem že reku, pomemben je tudi TCO tako da raznorazna pozabljanja na vprašanje če imam kaj za prjavt odpadejo, rabljena roba tudi.

+ monitor naj bi bil vsaj 14", RAMa 256, da win2k dela OK.

Zdej, tale Dell mi je padu v oči. Me pa zanima,če je tolk boljši od Gericoma, da se mi res splača stegnt še za 50k?

Aha, tudi IBM 40e ni za odmet. 10k dražji od Della.
Your focus determines your reallity

Vrag ::

Jaz tud iščem nekaj podobnega ja, pa sem se trenutno ustavo na ibm-u r40e, se ga da dobit za 230 k, kar se mi zdi dokaj solidna cena! Pa vem, da ga ma en moj prjatl, pa mu deluje zanekrat vse OK.
Tako da bom ga verjetno kar kupil... no mo vidl8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916219 (7180) Seb4
»

Kateri prenosnik do teže 1.6 kg

Oddelek: Kaj kupiti
141355 (1100) GUFY
»

Projektor NEC projektor VT45

Oddelek: Kaj kupiti
51410 (1358) Laplace
»

Mac VS PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
916218 (5009) lopov
»

nec 1701 kupiti ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
9967 (791) nikonezna

Več podobnih tem