» »

Problem LiteOn 52x32x52

Problem LiteOn 52x32x52

ludi kure ::

Pozdravljeni1
naslednji problem poenem mesceu sem spet zzačel uporablajti CD-RW :D pa kar naenkrat šok dam na 40x za posnet pol mijepa en cd pekel celih 8 minut;( ! Če dam pa na 52X pa kar 10 minut!;( ;(( ;((
Uporobljam čisto zadnjega nerota!
pekač star 2 meseca :\
Sem tudi nadgradil bios pa isto
LP
Kure

P.S prosim pomagajte!
Play Russian roullete whit 6 Bullets And Win!

boštjan ::

poglej če maš na udma2 šaltano za ide napravo

ludi kure ::

Kje to pogledaš?
Play Russian roullete whit 6 Bullets And Win!

boštjan ::

control panel-system-hardware-device manager-in greš do ide ata/atapi controlers.to je pot za 2000/xp windowse

Tugo ::

eno neumno vprašanje: katere CDje pa uporabljaš za peko?

lp, T.

boštjan ::

that's not a stupid question.;)

Tugo ::

boljš, da jst izpadem glup in mu pomagam, kot pa nekdo, ki ima že tako ali tako probleme z nečim, misli še kakšne druge črne misli ;)
upam, da ni delal s SamrtBuyi, ker vem kolk problemov sem imel na Teacu (40x) in LiteOnu (48x).

lp, T.

ludi kure ::

Uporabljam Princo 2X-56X
lp
Play Russian roullete whit 6 Bullets And Win!

Tugo ::

no tuki ti pa ne morem pomagat, ker nimam izkušenj s Princoti... Boštjan upam, da ti imaš?

lp, T.

P.S.: Predvidevam, da Boštjanov 1. nasvet ni bil razlog, da bi ti spet začel delat. Si probal tudi s kakšnim drugim medijem? Različnim od SmartBuya, seveda :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tugo ()

boštjan ::

princote sem jaz na plextorju in MSI pekačih peko,pa se glih ne marajo najbolj.Na tem lite-onu pa sem samo medianca CD sprobo in speko jih je s 52X končno hitrostjo,le bral je pol samo z 32X.

kinetik ::

Men princo normaln delajo, kakor tudi osovraženi smartbuy, resno probi še s kakim drugimi cd-ji.
nic pametnega nimam za povedati

VASkO ::

smartbuy so najbolj zanic mediji, kar jih poznam - in to se pokaze sele po kakem letu, ko VSI zapeceni smartbuyi nehajo delat. se posebej modri. lahko vse proc zmecem, mater sem jezen. crkavajo kot stare diskete.

damchy ::

Jaz pa imam eno vprašanje,pa nebi rad nove teme odpiral,ampak bi kar tukaj vprašal!
Zanima me,če se kdo tukaj kaj bolj podrobno spozna na CD-writerje iz tehničnega vidika?
Stvar je namreč taka!
Imam CD writer Artec WRA-WA48 (32X12X48X)! Delal je odlično,nato pa se je začelo!Ko sem dal noter CD,prazen ali poln,je začela utripati tista zelene lučka,ki je na sprednji strani zraven vrat! Od njega pa ne duha in sluha!Računalnik ga normalno prepozna,v sitemu piše,da naprava deluje pravilno!

Nato sem mu updatal firmware,flashal sem 100% pravo verzijo,ker sem jo snel iz njihove strani!Pa nič bolje!
Tak da ne vem kaj je narobe!Mislim da je šla optika! Ve kdo kaj več o tem????

Hvala!

boštjan ::

nesi ga nazaj,če še ga maš pod garancijo

RC14 ::

Jaz isto pravim kot Boštjan. Moj kolega je mel tega arteca in je mel isti problem. Kaj je bilo, dobil je novega (seveda je imel v garanciji).Dobil pa je Liteona in dela kot se spodobi. Tudi sam imam liteona in dela bp.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379618 (5942) jastreb
»

MSI pekac

Oddelek: Strojna oprema
281332 (1089) HroSCeK
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776283 (4194) pingo76
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978457 (6703) Zheegec
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515230 (4543) wilecoyot

Več podobnih tem