» »

Flash Player

Flash Player

Edelweiss ::

Rad bi izdelal samostojno animacijo oziroma probal bi narediti kratko risanko v Flash playerju, pa me zanima kakšen program naj uporabim ali ga je možno sneti z neta.
Prosil bi za kakšen naslov,če se je mogoče že probal s tem ukvarjati.

Trubadur ::

glede na to da ne veš s kerim programom se to dela predvidevam da si totalni začetnik?
za to delo se uporablja macromedia flash.je 30 dnevna različica ,sej itak s*****š pa bo:D

bo pa težko narest takoj eno risanko.a si preveč gledu joecartoon.com:D
Berite Thomasa!

Edelweiss ::

Trubadur, stvar je sledeča ! Kako lahko sploh ocenjuješ človeka ,ki ga ne poznaš še manj pa to,da predvidevaš da sem začetnik - noro !Glede Macromedie sem začetnik saj nisem v tej smeri še nič ustvarjal.
Moram ti napisat,da nisem neki t.i. Peter jebi veter,ki bi se zadovoljil z neko kratko demo verzijo 30 dnevno.Je pa res,da nisem podrobno definiral kaj iščem je pa res,da sprašujem za profesionalen program s katerim bi seveda začel delat oziroma ustvarjat male stvari - kakšno risanko by the way.

Zanimiv link !!8-) :) :) :)

Trubadur ::

Kako lahko sploh ocenjuješ človeka ,ki ga ne poznaš še manj pa to,da predvidevaš da sem začetnik

zato kr sprašujš ker program uporabt.pol bi lahk vedu da flash
Berite Thomasa!

Edelweiss ::

Malo sem se nerodno izrazil.Predvsem iščem bolj zahteven Flash program.Predvidevam,da je programov za izdelovanja Flesh animacij več,eni so boljši drugi slabši.
Če pa samo Macromedia izdeluje te programe pa nisem vedel.

Trubadur ::

obstaja še swish samo je macromedia flash mx 2004 najboljši,sicer zajeban na čistem začetku
Berite Thomasa!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izdelava spletne strani, nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8014677 (8493) Netrunner
»

Microsoft bo izdal Windows brez WMPja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
938338 (6986) BigWhale
»

Različen prikaz strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
191626 (1477) pivmik
»

Kakšen program mi svetujete ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
885883 (5071) webfreak
»

flash mx

Oddelek: Izdelava spletišč
5937 (882) IceIceBaby

Več podobnih tem