Forum » Strojna oprema » Proklik kartica razmagnetena !!??
Proklik kartica razmagnetena !!??
Trinitron ::
A je možno, da se mi je kartica za NLB proklik razmagnetla zato, ker je zvočnik kakšne 10 cm stran in 5 cm višje od čitalca za kartice?
Skor ne morem verjet. A je mogoče bolj krivo to, da je bila kartica vedno vtaknjena v čitalec 24 ur na dan 7 dni v tednu 365 (al pa 366) dni v letu? Normalno je delovala več kot dve leti potem pa kar naenkrat več ne. A se je to že komu zgodil?
Naročilo nove kartice namreč stane krepko čez 15.000 SIT!
Naročilo nove kartice namreč stane krepko čez 15.000 SIT!
nojus ::
vzem navadno gumjasto radirko in mal poradiraj chip, pol pa se 1x probaj.
sovražim Gargamela.
ali3n ::
Anye - na forumu sem zasledil ene 2 posta o tem, da "Proklik neki ne dela".... tako, da ji nujno, da se je tvoja kartica razmagnetila - malo pobrskaj po forumu
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Format digitalnega potrdila za ProklikOddelek: Pomoč in nasveti | 3068 (2865) | branc |
| » | Programje za poslovno E-bančništvo (Halcom & stuff) - nejasnostiOddelek: Programska oprema | 5426 (4759) | aigmt |
| » | Navodila za Proklik preko ADSLOddelek: Omrežja in internet | 3519 (2634) | Duhec |
| » | Proklik???Oddelek: Pomoč in nasveti | 2363 (2167) | Klemenn |
| » | SMRTNO RESNA stvar - v nevarnosti podjetjeOddelek: Operacijski sistemi | 2824 (2350) | twosocks |