» »

ponovno polnenje kartuš

ponovno polnenje kartuš

JXS ::

zanima me kake so vaše izkušnje s tem, in koliko ste za to plačali? ali se res splače glede na ceno?

SkIDiver ::

Se splača. Seveda je kakovost barv malo slabša pri tiskanju je pa cenej in se splača. Seveda če ti ni pomembna kvaliteta tiska.

Brane2 ::

Odvisno od printerja, dobavitelja crnila in porabe (strani na mesec itd.).
Jaz imam izkljucno EPSONove pljuvace in lahko recem, da nisem opazil razlike med originalnimi in KMP-jevimi kartusami, pa sem jih porabil recimo 10-20 kompletov do sedaj (dobavlja IGMA d.o.o. in mislim,da tudi Adi & Peter). Ce mislis kupovati refill flaske, bodi pripravljen na usrane roke in v skladu s tem manjse prihranke od deklariranih, se pa kljub vsemu lepo splaca, ce zazges recimo najmanj komplet kartus na mesec.
Jaz sem flaske nabavil pri ADI & Peter, IGMA jih noce dobavt.
Na uc receno, me je tako crnilo stalo cca 30% manj kot KMPjeve kartuse, ki so skoraj dvakrat cenejse od EPSON-ovih. Razlika v tisku ? Je nisem opazil...
On the journey of life, I chose the psycho path.

JXS ::

no jaz mam lexmarka in bi mi nakup barvne in crne kartuse stal okoli 22k sit!! v mislih pa sm mel da bi kartuse dal napolniti pri kakem podjetju ki se stem ukvarja. sam nebi rad polnil.

katera podjetja v Lj. polnijo kartuše in kok približno stane?

Tomi ::

Kvaliteta je dobra, vsaj frendi so tako rekli.
Sedaj so še pa nekaj končno naredili za HP uporabnike, ker KMP polni tudi njihove kartuše ( če pomislim, da sem njihovega sina inštruiral za popravca, ki ga je naredil, si lahko mislim, da bom prišel še ceneje skozi ).
metrodusa.blogspot.com

sash ::

No ti+ud jaz mam epsonovo štampo pa razen kartuše ki je bla zram štampe vedno polnim kartuše sam, pa razlike tako jaz kot tud drugi kolegi nismo opazili, je pa vsekakor cenejše, sploh če sam polniš. >:D

JXS ::

kdo ali kaj je KMP? pa zanimam me kako sam polniš kartuse? kako kartuso odpreš??

Tomi ::

KMP je žalska firma, ki se ukvarja s polnjenjem kartuš za printerje.
metrodusa.blogspot.com

Binji ::

Kolko kosta od KMP?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Brane2 ::

TOMI;
Na moji kartusi pise:
Artikel: kartusa za INKJET tiskalnik
proizvajalec: KMP, Nemcija
uvoznik: KMP PrintTechnik, C. ob zeleznici 1, ZALEC

Po temle sodec tipi v Zalcu samo uvazajo kartuse...


sash ::

Kartuše običajno ne tabiš, popolnoma ofnat, ker ma nekje pod nalepko na grnji strani kako luknjico (epson dve) in tja noter vbrizgneš tinto.
>:D

JXS ::

ok, danes sem bil v šiški v eni fermi ki imajo poleg KMPjevega programa še program ene avstriske ferme, imena te ferme in imena trgovine si nism zapomu, kakor koli barvna in črna kartuše za moj tiskalnik, Lexmark 5700 me pri njih koštata skupaj pr. 13000 namest uriginalnih 22000. vsekakor se splača.:D

trilko ::

Kera firma, kje v Siski???

SkIDiver ::

Kje se dobi pol najcenej kit za polnjenje za HP 670C dj?

JXS ::

trilko: na nasprotni strani ceste od mcdonaldsa pred bloki so lokali, trgovina in tudi dobra vidna tabla pa je takoj pr izvozu iz obvoznice.

Sponka ::

Ta firma je IGMA, kot je nekdo ze prej omenil. Je pa v nizkih stavbah ob Celovski cesti, tocno nasproti Avtomontaze (tam, kjer je most cez obvoznico), stisnjena med dva lokala. Zadaj so trije bloki, mislim da je ta ulica Kogojeva.

b.

PiEs: za inkjet tiskalnike ne vem, nad tonerji za laserje pa nimam pripomb.

PRiMoZ- ::

Trgovina je na Kogojevi oz. Celovški, pač bloki za trgovino so Kogojeva, ka je pa oduspred pa ne vem.:)

V glavnem dol greš avtobusna Avtomontaža, potem pa že najdeš. :)

OldSkul ::

Povem vam da so nadomestne kartuše za Epsona 680 (me ne sprašujte kako jih sploh dobiš za ta tiskalnik) niso ravno dobre.Tiska dobro sam včasih je črni tisk porazen.Pol moraš parkrat sčistit glavo pa dela sam velik črnila gre pri tem!

cahahopie ::

JET-TEC kartuše za vse EPSONE so kul pa še pol cene so od orginalnih EPSONovih.
Izpis ni vidno slabši. Priporočam. V naših krajih (lokacija Celje-Vojnik) je ena trgovina.
Remember... Jet-Tec! Color of future!:D

jetam ::

Kartuška Online slovenska trgovina s ponudbo kartuš in refill kitov.

Brane2 ::

Hmm. Ravno na prvi četrtini litrice novga črnila mi je odpizdilo glavo na STYLUS 1200 PHOTO. Nisem se ziher zakaj (post mortem analiza v teku), zaenkrat pa ni videt, da bi blo crnilo krivo.
Kljub vsemu racunam se na tistih 10% da se crnilo strdilo v glavi iz kakega razloga in sem potunkal glavo v topilo, samo kaze, da je razlog elektricen. Je pa tud res, da sem sprintal ze cuda z njo...

Hja, cas za generalko, ki me bo v tem primeru stala kakih 30 kSIT...




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514353 (8933) matej5734
»

Kartuša

Oddelek: Kaj kupiti
6937 (882) dulem
»

Kartuše...količina črnila...kje kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
394383 (3741) Brane2
»

Kje kupim kartuse?

Oddelek: Kaj kupiti
161611 (1337) groom
»

Dobra alternativa EPSON kartušam??

Oddelek: Kaj kupiti
101206 (1074) goranTNT

Več podobnih tem