» »

Radeon 9000 max

Radeon 9000 max

mm ::

Zanima me, koliko se da max naviti (Engine in Memory clock - PowerStrip) Radeon 9000? Ne pro različica!

_Dejan_ ::

jst sm 9000pro navil na 301/301 za ne pro različico pa ne vem to sm navil brez modifikacij. Probaj do kok gre.

HardFu ::

Dejan in kako ti je to uspelo? Js mam isto 9000pro (Sapphire) in ga ne morem navit čez 280/280 ker mi začnejo prec anomalije v sliki prikazovat se
http://codeable.io

vmlejnik ::

jst mam tud sapphire-a pa mi gre do 290/290
Poznavalci a če bi si dal bios gor gigabyt-a s katerim gre prek 300 pol bi pr men tud delal al to nima veze? lp

kuglvinkl ::

Pobje! Fant sprašuje za non-pro verzijo!
Your focus determines your reallity

_Dejan_ ::

sj jst mam tut sapphire radeon 9000pro 64mb pa mi gre do 301,5/301,5mhz
mm radeon 9000 non-pro bi mogu it vsaj do 265/265. Jst ne uporabljam power strip-a, ampak rage 3d. Probaj kok lahko naviješ s power stripom pol pa še z rage 3d pa pojdi po korakih 2-5mhz pa po vsaki spremembi frekvenci zaženi 3d mark in poglej če se ti delajo kakšne packe.

jest10 ::

HardPhuck pod hladilnik daj malo termo paste. Ker je original zelo skopo odmerjena in je še več kot pou čipa brez stika

mm ::

Sem poizkusil (PowerStrip, Radeonator, 1-5 Mhz), vendar se mi takoj po spremembi resetira računalnik? Po novem zagonu se takoj ko naloži ta driver resetira. Kaj bi bil vzrok temu?

HardFu ::

men pa pri rade3D tweakerju v oknu overclockong sploh ne kaže sliderjev za frekvence?
http://codeable.io

mm ::

V r3d se mi dogaja enako. Po najmanjšem povačanju se resetira računalnik. A je kdo že uspel naviti r 9000 NE PRO. A so kakšne dodatne nastavitve, ki bi povzročale reset?

NiKeC ::

kot smo že tolkokrat povedali na forumu je Ati učinkovito zaklenil to kartico. Tako da je ni mogoče (vsaj za zdaj) naviti tako da bi delala pravilno. Namreč če jo flashaš bo sicer navita, vendar jo nebodo zaznali driverji. Lahko pa poskusiš naviti z zadnjim beta programom Powerstrip (ampak poskusi samo na ME ali 98 - xp ne špila nikak), ali pa s programom Hoger.

Thanatos ::

poskusi z rivatunerjem in njegovim low level oveclockom. Kolikor jaz vem ta ne navija prek driverjev ampak ma neki svojga

mm ::

Ne, tudi to ne pomaga. očitno se res ne da naviti!?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastavitve grafe!!

Oddelek: Strojna oprema
261058 (838) jest10
»

Ati Radeon 9000Pro

Oddelek: Navijanje
91021 (951) Dr_M
»

navijanje radeona9000pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
754518 (3735) c3R4R
»

Razocaranje 3dmark

Oddelek: Pomoč in nasveti
331635 (1232) ali3n
»

Kdo lahko navija svojga R9000???

Oddelek: Navijanje
331788 (1245) Jackass

Več podobnih tem