» »

Poganjanje CPU brez ventilatorja

Poganjanje CPU brez ventilatorja

klanjsek ::

Zdravo.

Imam celerona II 900 in ga trenutno poganjam na 600 MHZ(ne rabim več, seminarske, mp3-ji), ker mi gre brnenje ventilatorjev prekleto na živce. Znižal sem tudi voltažo, CPU-ja (1,65v), zamenjal ventilator v napajalniku, mu znižal vrtljaje in sedaj je vse kar slišim brnenje diskov.

Zanima pa me na katere znake morn bit pozoren, da zadeva ne bo crknila. Je zmrzovanje pravi indikator? Odkar ga laufam mi zadeva še ni zmrznila, restartala ali kaj podobnega....je pol ok? Hladilnik je na otip vroč.

Koliko vročine prenesejo celeroni II ?

Hvala za informacije.

boštjan ::

daj kakšen tihi vent gor

Yacksy ::

Poglej si temperature. Platka ti najbrž podpira to funkcijo. Z neta si dol daj MBM5, pa lahko sproti spremljaš kako se ti temperature spreminjajo.

Zdrži procek po mojem okol 80 stopinj, sam tam je pol najbrž že kar kriza. Najprej prečikiri temperature.

@ljash ::

ker vent bi biu za moj 5*5 hladilnik? TIH VENT?

Dr_M ::

50x50 bos tezko dubu...raj 60x60 pa na 5v ce bo delu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Spajky ::

Fabriški Kuler z ventom na 5V bo Ok ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Sami ::

Pa sej Celeron 900 ima čisto tih vent, bodi vesel da nimaš kakšnega Vulcana 7+:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

klanjsek ::

Ja saj to je hudič...sem vrgel dol stock ventilator ker je bil glasen...kupil titan-a ttc-d5t...ker mi je prodajalec reku, da je kao tih. Pa ja....če si naglušen....sedaj študiram, da mu bom zbil vrtljaje, podobno kot sem naredo z ventom od napajalnika....potenciometer pa je.

Ja plato mam pa BH6...mislim,da nima kontrole za temp procesorja.

krucymucy ::

nak ... sam za temp sistema ma ...

@ljash ::

bom kr tle prašu: prj sm meu intelov vent, ki pa je crknu in mam zdej že pol leta titanovga 60*60, ki pa je glasen ko vrag (sm že oglušel na pol zarad njega). Zato nameravam it dons kupt en TIH vent in pa novo ohišje (ker je tole premejhno zarad diska, ki je na 5.25 pa 3. cd-dvd jev.

Ker hladilnik in vent naj kupim in katero štacuno priporočate (Mlacom, Jae?)?


LP
bmw-f1

DimmniBurek ::

Kupi ta vent: Ventilator-Zalman, pa FanMate, pa ga daš na min->dela na 1700obratu-> disk je pol glasnejši!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nexus 12cm vent

Oddelek: Kaj kupiti
141266 (1103) t3hn0
»

S čim zvočno izolirat ohišje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
827996 (5491) Kato
»

Popolnoma tih računalnik! Možno?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
412574 (1364) PrimozR
»

Chieftec 340W PSU glasen

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71331 (1154) Jaka83
»

najbolj tih vent

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161869 (1508) morphling1

Več podobnih tem