» »

ISDN paket 101

ISDN paket 101

kalcek16 ::

Zanima me če mi lahko bolj podrobno poveste kaj vsebuje ta paket. Jaz samo to vem da vsebuje vključitev paketa ISDN in telefonski aparat Eurit 35.

A to pomen da je zraven všteta tudi nova telefonska številka in posebna linija za internet al kaj. Zanima me tudi če se lahko ohrani še analogna stacionarna linija, ki jo imamo sedaj, tako da bi imeli pol obe liniji (moja bi bila nova isdn telefonska številka, starša bi imela pa še zmeraj sedanjo analogno številko) + linija za internet.

BetMaN ::

v tem paketu dobiš kot si že tudi sam ugotovil dve telefonski številki, en aparat in malenkost večjo naročnino na telefonski priključek.
v tvojem primeru starša dobita nov telefon in obdržita staro telefonsko številko, ti pa dobiš dodatno telefonsko linijo na katero lahko priključiš ISDN telefon ali pa ISDN modem preko katerega potem dostopaš do interneta. To ni ADSL, da ne bo pomote...
Lahko pa dodatno dokupiš NT 2ab priključek(mislim da je cena okoli 20K), ki omogoča priklop analognega telefona

Asgard ::

NT 2ab je cena kar tam okol 30 cukov (tisoc SIT). Najbolj se splača isdn nabavt v navezi z adsl ker se mi zdi da je potem ene 10 cukov ceneje. Sam cakam na dsl , obljubil so nam ga za januar sam se jim cas izteka :D . Ko bo 1 februar pa ce se ga ne bo dal dobit bom naredu hudo pizdarijo. Nazadnje sem nadiral na 080 1000 vse po vrsti in je malo zaleglo, saj so poterm 1 mesec kasneje obljubil dsl. ;((

kalcek16 ::

Sj jaz sem uzeu ISDN paket 101+ ADSL, zdj pa čakam da mi eni mojstri neki v omarco naštimajo .A kdo ve kok časa bom še čaku?

Ziga Dolhar ::

Dokler čakaš, da ti eni mojstri naštelajo nekaj v omarco, boš verjetno moral nekoliko počakat.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11216742 (11369) Tr0n
»

pretvornik za delovanje analognega telefona na isdn kablu

Oddelek: Mobilne tehnologije
71367 (1245) Caligula
»

Analogni telefon na ISDN

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232176 (1740) madmitch
»

ADSL brez ISDN (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
567944 (7944) Blue22
»

ISDN+ADLS+navaden telefon?!?

Oddelek: Omrežja in internet
121347 (973) Gandalfar

Več podobnih tem