» »

Hackers vs. anti-hackers

Hackers vs. anti-hackers

Microsoft ::

No, tole temo sm kr smle dal, kr nevem, kam bi jo dal...

Drgač me pa zanima, če so mogoče kje kaka tekmovanja, kjer bi drug druzga napadal (glej topic)? Sevede na konstruktiven način.

DA bi se recimo prjatli skupi zbral, pa se razdelil v dve skupine (spet glej topic). Pol bi pač rekl em datum, od kdaj bi se "vojna" začela in oboji to tudi izvedl. Na koncu bi si pa seveda izmenjal mnenja, pa si rekl: "Se vidmo nasledn let...".

Pa da bi to mel predvsem za to, da bi probal nrdit čimboljše nativirusne programe.

Drgač mene to področje ne zanima tako, sam ko pa naletiš na probleme v obliki virusov, je pa kr naenkrat "zanimivo".

je pa tudi to, da če je pisanje antivirusnih programov zelo težko, dvomim da bi si kdo vzel čas za to....


by Miha

p.s.:Nikakor ne vzpodbujam k izdelavi hekrskega softwarea & co.!
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BigWhale ::

Hm, taka stvar je smiselna le ce tisti, ki se branijo pustijo v svojem sistemu, ali pa se bolje, naredijo eno luknjo, ki se jo da odkriti in izkoristit. :)

Drugace so tisti, ki se branijo ze apriori zmagali. :)

Stratus ::

A ste ze slisali za vsakoletni DEFCON 8-)

Lio ::

DEFCON: na njem se vsako leto vestno zbere kopica nadebudnih hekerjev, si izmejna izkušnje na veliko debatira, roka prasice, kreh, pravice, poizkuša infiltrirati svoje, ampak so jih še vsako leto hitro pokapili, tko na niso mel tm nč več za delat(polcaji namreč). En dan je nmenjen posebno hacker battlom, kajti so dve skupine, ki napadata eno drugo, zmaga tista ki sheka comp drugi.

Loki ::

tisto niso bili policaji :)) , ampak the-all-mighty NSA.
nekaj let nazaj je bil recimo en tekmovanje, ko je ena firma razpisala nagrado za prvega, ki "vlomi" v njen streznik.

poglej se malo newsgroupe. news.siol.net (ce si siolovec)



te zanima to samo informativno ali bi se probal udejstovat na temu podrocju?
znas (oz. kako dobro) programirat?

Microsoft ::

Loki, mene to zanima samo informativno.;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Loki ::

v glavnem, newsgroupi.
preko news.siol.net ali karkoli drugega.

Myth ::

DEFCON: to je tisti dan, ko se hekerji dobijo in pac recejo to in to firmo bomo shekali, kot letos, ce se ne motim, so objavili, da bodo ddosnili microsoftov server, pa jih je ta preusmeril (L00L) ... je to to? Ali je to kaj drugega?
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Gandalfar ::

a ste cist nepososobni?

stran na www.defcon.org

Witinder ::

Jest sm ful hud hacker, delam za eno slovensko firmo, ki se ukvarja prov s tem in vdiramo v zaplenjene server, iščemo nelegalne stvari, ipd.

Če koga zanima, naj vpraša.

Ziga Dolhar ::

Vsi kolegi, ki se "precej dobro spoznajo na te zadeve", so ob označitvi za "hekerje" precej slabe volje, celo užaljeni.

Zdi se mi, da tule, Witinder, nekaj ne štima ;-).
https://dolhar.si/

admiral ::

@Witinder: --->> kje pa se da to naučit??

NoUse4AName ::

Ja lani so imeli igro imenovano: "Spot the fed", kjer so iskali FBI agente med obiskovalci. Namesto FBI agenta pa so nasli, NSA :P

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Moj pradeda je bil tud hacker... vsak dan je v gozdu hackal drevesa... Timber and stuff...

Get real...

;>

nuclear ::

black hat proti white hat?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Myth ::

Gandalfar, zaj pa ne vem, ce sn jaz nesposobn in ne najdem na strani kaj to je ali pa sploh ne pise. :\ :\ Skoraj vse sem poklikal, kaj bi lahk bilo to. :\
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Gandalfar ::

Kaj je prvi stavek na strani?

Welcome to the largest underground hacking event in the world.


:>>>>

Myth ::

:D :D Kot zgleda nisem dobro prebral stavka, vem pa da sem ga prebral. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Filmi Hackers

Oddelek: Sedem umetnosti
241976 (1305) jRk0
»

Jonasov žnevnik (splevnik) na T-2?

Oddelek: Loža
82587 (1731) dela
»

newsgroups serverji??

Oddelek: Loža
91049 (930) undefined
»

News strežnik?

Oddelek: Omrežja in internet
91254 (1049) jerry2000
»

Novicarski streznik

Oddelek: Omrežja in internet
61707 (1620) andrej

Več podobnih tem