» »

Pogled v windowsih-kako zamenjat

Pogled v windowsih-kako zamenjat

miki16 ::

Recimo da si v mapi Program files in na levi strani ekrana vidis File and folder task,Other places ter Details,na desni pa podmape ki so v tej mapi.To je prikazano v nekem stolpcu ki je origanl ze prikazano pri meni pa ni vec.Kako bi jaz dobil to nazaj.Slike zal ne morem objaviti ker ne znam. Upam da boste razumeli kaj zelim.




Lp

Boki_ ::

To je lahko le v raziskovalcu. Če pa želiš videti podmape, klikni v zgornji vrstici [folders].
I'm back

miki16 ::

Ne rabim tega.Jaz imam sedaj pogled kot v win95.Recimo ko 1x kliknes na film se ti pokazejo ditajli o temu filmu(njegova dolzina,velikost,...).To potrebujem.
Vseeno hvala.

lp

boštjan ::

pa saj ti je Tom DeLonge že povedo,stisni folders

CaqKa ::

v exploreru zgoraj greš v meni "view", nato izbereš enega izmed pogledov "thumbnails" do "details".

miki16 ::

Na tem linku (http://freeweb.siol.net/nokiaxxx/proble... imate sliko in tisti stolpc ki je z rdeco barvo obkrozen bi potreboval jaz.


lp

boštjan ::

klikni folders/mape

CaqKa ::

tako slikco sicer dobiš če namesto da explorera zaženeš, klikneš na "my computer". v bistvu je oboje explorer samo da so druge bljižjnice.
drugače pa je boštjanov odgovor to kar ti želiš.

Mercier ::

Tools>Folder options>General>Show common tasks in folders

miki16 ::

Najlepsa hvala,prav to se potreboval.Oprostite ker nisem vedel da moras FOLDERS 2x kliknit ce zelis tak pogled.No pa smo resili problem.


lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pogled mape v oknih, xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
141230 (1066) Beezgetz
»

Internet Explorer mi povzroča težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
241813 (1478) neres
»

Ureditev Ikon (Arrange Ikons) ne obdrži nastavitve!

Oddelek: Operacijski sistemi
5920 (856) garg
»

Windows 2003 & Sun Java (nekaj vprašanj)

Oddelek: Operacijski sistemi
171213 (1018) undefined
»

IE 6 nova okna

Oddelek: Programska oprema
161348 (1117) andper

Več podobnih tem