» »

Voodoo 3 2000@3500

Voodoo 3 2000@3500

Administrator ::

Imam namrec voodoo-ja 2000 ki sm ga posodobil na 3000. Na 3000 dela cist ql. Potem sm pa se probu posodobit na 3500 in se tko kr ene ble vodoravne crte in me zanima ce bi se dal to odstrant?>:D

glavic ::

pomoje je slabo hlajenej.
mel sm v3 3000 pa k se je segrel >50° je zacel cel sistem stekat.
pa enkrat sm mel tud v3 2000 na 3500 pa se je zacel cez par dni kadit (pac ni bilo dodatnega hlajenja). :D
Musselli bizi

Jst ::

jst sm nekje prebral, da ce 2k na 3.5k flashas in mas neke probleme mors sm bios editirat pa se enkrat flashash. men se zdi da je bla stran www.v3info.co.uk

Binji ::

Mam V3 2000 sam ne vem kateri cip imam gor (ce je vredi za ga flashat). Drugih cipov ni gor (razen ramov), una rebra pa je nemogoce (vsaj zame) dol dat. Kako bi to pogledal?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

EvilK|NG ::

ej model ti kr fashiri ne boj se ,k jst tut nisem vedu pa dela velikrat sm ze flashiru ,ce pa slucajno ko bos prizgal videl samo temo pol pa rabs eno pci al pa isa graficno kartico in potem gres v dos in normalno flashirat in to je vse sm ze delu tok poskusov da me kr glava ze boli !!!:D

Daedalus ::

Ej Binji halo? Pri flashanju kartice flashaš glih BIOS!? Za flashanje je pomembno, če BIOS čip podpira flashanje. Tam ko so rebra, je grafični čip, ki je od 3dfx-a. Al poznaš mogoče kakšnega drugega proizvajalca voodoo čipov? Če pa na kartici ne znaš najti bios čipa,(označen je v navodilih za uporabo, ki si jih dobil zraven kartice) pa boljš da je ne flešaš - ni varno:)) Alo, še enkrat brat članek na to temo:)) :D:D:D:D:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Binji ::

daedalus: ne a res?
Cip sm najdu sam kjera je pa oznaka ne vem. Kup enih stevilk in tega sranja..
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Jst ::

ma vi ste vsi cudni: na v3info vam vse pise. sam pogledas na zacetku ko se boota al ma bios SD al SG koncnico, potem izberes bios z isto koncnico, flashas in to je to!

ABX ::

Kaj ni dosti lažje navijat kartico kot pa jo flashat???

Kaj sploh iščete probleme tam kjer ni treba.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Dalmatinc ::

ABX intilegentna buča;

Prečiti članek in si oglej razliko.
1. pravilo: preden nekaj komentiraš se na to spoznaj;((

abcde7 ::

Imam voodoo3 2000! A je 100% zdravo za voodooja da ga navijem do 3000? A rabm kšn hlajenje?:\ Sej člank sm prebrov, sam me res zanima kva mislte vi!:\

ABX ::

Dalmatinka: preden verjameš vsakemu cepcu razmišljaj z lastno glavo.

Info o bios hacku sem jaz javil na tem forumu.

Med testiranjem raznih v3 na Slotechu je prišlo do očitne napake pri navijanju voodoo kartic, ker pač ni pokazalo nobene razlike. Problem je v tem da tam vzunaj kroži cel kup programov za navijat vendar ne delajo vsi.

Med v3 2k,3k in 3.5 pri ISTI frekvenci NI nobene razlike (osebo testiral samo z navijanjem in bios hack)
Nov bios ne naredi NIČ DRUZGA kot spremenit clock kartice oz. ne odpre nobenih skritih funkcji, ker ni nobene razlike med voodooji razen v clock in TV-OUT.
Celo voodoo 3 1000 8RAM pri igraz z malimi texturami (Unreal 1) drži korak v3 3.5.

Zato se samo smejem cepcom ki se spravljajo v neko stvar in nimajo pojma v kaj grejo nasproti.

V3 2k@3.5K javlja poševne črte ker je clock zaradi novega biosa prešaltal iz 143Mhz na 183Mhz, lolek tega sploh ni vedel in kartica se mu zdaj grozno pregreva, če ima srečo mogoče ni še uničil kartice.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Administrator ::

ATX: fora je v tem da bo rd mel voodoo ja na 3500 sej se ne pregreva ker mam ustreznio halajenje, sam te crte me motjo pa bi jih rad kako odstranu.Sej ker so ble te crte sm ga dal pa nazaj na 3000 pa mi se zdej dela cit dobr, probal pa smo za foro dt na voodoo 5 5500 sam se voodo ni vec przgov pa smo mogl dt not graficno na pci in dt nazaj na 3000. >:D

KuhaR ::

Stvar pri voodoojih je samo v ramu in nič drugega. Procesor je sposoben delovati čez 200Mhz, na žalost pa ram ne. Na V2k je montiran 7ns ram delujoč pri 143Mhz in je le ta sposoben frekvence okoli 180 Mhz. Lahko tudi več vendar je to odvisno od sreče in proizvajaca le tega (Simens, Hyunday,...). Meni dela V2k @ 3k z heckanim biosom pri 180Mhz in niti 1Mhz več pa čeprav našraufam nevem kakšen hladilnik in vent. ;(

ABX ::

Kuhar: tako je.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Binji ::

KuhaR: samo? Meni gre V3 2000 navit na 183Mhz, morde se vec. Skoda sam ku se mi sesuje po ene pol ure..
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

element ::

Jest sm ga navil na 190, pa normalno dela, sam se na računalniku ne pozna, ker je p2 300 ;(.

krucymucy ::

A je kdo probu flashat V3 3k na 3500 s TV-outom?
Jest sm to probu pa mi ni delu TV-out sploh!!!
mislm da je to zato k ma 3500 TV tuner gor a ne???

andro ::

Meni V3 2000 Dela na 193 Mhz:D. Več nisem niti probal.
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Binji ::

193?? Ok temu se pa rece sreca:DKasno hlajenje pa kej?

Crucymucy: halo?? Ce kartica nima Tv-outa mas lahko tak bios ko ces pa ne bo delal ku nimas kam prklopt!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BustA ::

k sm gledal stare cenike vidu da so eni V3 3000 imajo TV out eni pa ne
A so jih to prodajalci flashal ()???8-O
Devide Et Impera

Binji ::

Meni v navodilih pise da ma SDRAM, ko se zazene pa da ima SGRAM. WTF? Komu verjamem?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ABX ::

Binji: una navodila zdraven so tolko vredna kot skret papir po uporabi.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

GaS ::

Jst sm mel V3 2000 pa mi je isto na 3500 izrisal crte. Sam sm mel na sreco flash za 3000 in sm ga na sreco nazaj uštimu.

BustA ::

jest sm pa flashal Voodoo3 2000 na 3500 Pa crt ni sploh vse dela normalno
mam pa seveda ventilator gor
Devide Et Impera

Administrator ::

Jest sm en ventilator prtrdu na ta rebra k so ze gor pa se na zadnjo stran sm dal en venitaltor z rebri pa hladi cist ok. Na 3000 del cist ql sam k ga dam na 3500 pa zacne drkat.>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voodoo 3 2000-navijanje in modificiranje

Oddelek: Navijanje
281896 (1471) Paradajz_
»

Vodoo3 2000 v 3000

Oddelek: Navijanje
16964 (763) singular
»

overclockanje voodoo-ja 3

Oddelek: Navijanje
261240 (910) singular
»

voodoo3_3k -> voodoo3_3k5 ??

Oddelek: Navijanje
241246 (961) Trubar
»

Prosim pomoč pri navijanju V3

Oddelek: Zvok in slika
121109 (945) EvilK|NG

Več podobnih tem